2737
2739

توی خودم میریزم کارا و حرکاتای همسرمو ب نظر من جالب نیست ولی برای خودش حرکاتای عادی هست،موندم یعنی نمیشه ی ادمیو تغیرش داد؟پس  باید ساخت؟

حرف از دست بزن یا چشم ناپاکی یا خیانت نیست

منم ی چیزایی رو میبینم جمع میکنم و یهو فوران میکنم،باید چ شیوه ای توی زندگیم قرار بدم؟

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیانت اعتیاد دست بزن نباشه بقیه ش حل میشه

ن اینا نیست، مثلا نوع برخوردش با افراد هست مثلا احترام خانواده  اشو نداره اونا هم مدام بهش چیز میگند،یا مثلا نوع بیان کردن بلد نیست، یا کاریو انجام میده ولی قبلش همش نه میگه و غر میزنه و زود هم خشمگین میشه

2738
آخه همش که اینا نیست،کارای ریز ریز رو هم که جمع میشن،دل ادمو میزنن،از زندگی سرد میشه ادم

اینایی که گفتم مشکلات بزرگه خواهرم؛ مابقی چیزا منطق و زمان میخواد ولی چیزی نیست که حل نشه

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)

دکتر هلاکویی میگفت قبل ازدواج خوب طرفتونو برانداز کنید این تحفه ای که هست بعد ازدواج ده بیست درصد بدتر میشه

اگر به اندازه کافی دلیل برای چشم پوشی از اون بدتر شدن رو دارین مبارکه وگرنه تمومش کنید

خواهر اینم بهت بگم ادما تغییر نمیکنن رفتاری که به نظر شما غلطه برای همسرتون رفتار عادیه مجبورین قبولش کنین همونطور که شما دارین از رفتاراش خسته میشین ایشونم از کنترل شما خسته میشه

هم رو همون‌طور که هستین بخواین ادما خونه کلنگی نیستن...

بايد صبورى كنى عزيزم

يه اشتباه بزرگ ما خانوما اينه كه ميتونيم اخلاق طرفو عوض كنيم ولى اين يه فكره!!!حداقل تو فرهنگما اكثر آقايون همينن 

شعارشونم اينه نميتونى منو عوض كنى من همينم

دلتو خوش كن وقتى پير ميشن يكم تغيير ميكنن

☹️☹️☹️☹️☹️☹️

منم اینجوری میشم دقیقا تا چندروز خیلی سرد برخورد میکنم تندمیشم بهونه میگیرم بعد ازچندروز میشینم باهاش حرف میزنم خیلی سبکتر میشم اخه حرف نزنم اخلاقم افتضاح میشه خودشم حالیشه اما میگه چته نگمم زیاد به رو نمیاره وقتی حرفامو بعداز چندروز میزنم تایه چندروزی خوبه هااا بازم تکراربشه همون میشیم بازم همون اش و همون کاسه اینها بین زن و شوهرها دیگهعادی شده همه مشکلاتی دارند عزیزم غصشو نخور باید صبورباشی و بتونی حرفتو بزنی اگر نزنی که خودتو از پا درمیاری

ن اینا نیست، مثلا نوع برخوردش با افراد هست مثلا احترام خانواده  اشو نداره اونا هم مدام بهش چیز ...

غر زدن و عصبانی شدن خصلت تمااام مردان وحتی بعضی زناسد فقط درصدشون فرق میکنه

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)
هررروقت ناراحتین با همسراتون حرف بزنین؛ اونان که فقط میتونن ارومتون کنن

اوایل میشستم میگفتم اینجوری نکن  خیلی مثلا دل کوچیکه ی چیزی میشه حتی ی حرف خصوصی  رو ب خانواده اش میگه بعد میگفتم حتی بادلیل ک ببین مادرت یا خاهرت خیلی چیزارو بهت نمیگند بعد از خودش عصبانی  میشد و میگفت من خودمو عوض میکنم و تو راست میگی ولی من دوباره میومدم ب زندگی ولی اون کوچکترین تغییری نمیکرد