2737
2734
عنوان

این خانه از پای بست ویران است!!!!!

257 بازدید | 17 پست

سلام دوستان 

من زیاد علاقه ای به سریال ستایش ندارم ولی خوب چون شوهرم میبینه منم میبینم 

یه مسئله ای توی فیلم دیروز بود که خیلی ذهنمو مشغول کرد

دیدم چقدر ایرانی ها این مسئله توشون نهادینه شده

چقدر براشون این مسئله بدیهی است که :

که زن فقط و فقط مسئول بی بند و باری هست 

که فقط زن باید حیا رو رعایت کنه و مردا هر کاری دلشون بخواد میتونند بکنند

ماجرا از این قرار بود که مادر اون پسره که فامیلیش مظفری هست فکر میکرد ستایش اومده خونه اینا و چندین ساعت نشسته جلوی پسرش و پسرش تابلوشو کشیده چرا ؟؟ چون پسرش نمیتونسته بدون مدل نقاشی بکشه پس ستایش متهم شد فساد!!! و تا جایی پیش رفت که مادره آبروی ستایش رو برد رفت به امام جماعت محله گفت اونم قضاوت کرد و ستایش رو از کاری که قرار بود انجام بده منع کرد پسره هم که با این رفتار مادره از خونه رفته بود همش دنبالش بودن که تورو خدا برگرد خونه 

اما مادره و امام جماعت محله و هیچ کس این وسط نپرسید که اصلا این ماجرا درست هم باشه ( که نبود!)

کی درو برای ستایش باز کرده که بیاد توی اون خونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کی نقاشی از چهره یه زن نامحرم کشیده ؟؟ 

کی نشسته ساعت ها به اون زن نگاه کرده ؟؟

ولی هیچ کس این سوالات رو نپرسید هیچ تازه کلی هم نازه پسره رو میخواستن بکشن که تورو خدا برگرد خونه !! اون وقت آبروی اون زن رو هم بردن

کاری به فضای سایت نی نی سایت ندارن که همه میخوان بگن این طور نیست ولی من نوعی که توی جامعه هستم حداقل این رو دارم درک میکنم که فضای جامعه ایران واقعا همین طوری هست:

که مرد هر غلطی خواست بکنه هیچ اشکالی نداره ولی زن باید تا ابد قربانی یک اشتباه باشه !!! 

مرد خواست در رو به روی هر زنی باز کنه اشکالی نداره تازه باید نازشم کشید ولی زن باید قدیسه باشه و هیچ وقت گول شیطان رو نخوره !! 

مرد هر نگاه هرزه ای خواست بکنه ولی زن باید حجابشو رعایت کنه !!

توی خانواده ها بچه پسر هر آزادی که خواست باید داشته باشه ولی بچه دختر مدام باید محدود بشه !!

این جاست که میشه گفت این خانه از پای بست ویران است!!

...چه حوصله و اعصابی دارین می شینین این سریالای چرتو نگاه میکنین 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم کار از این جا خراب شده که خود زن ها دشمن درجه یک هم نوع خودشونن ، بیشتر این فشارها و قضاوت ها از جانب زن ها به هم نوعشون تحمیل میشه ، نمونه بارزش اینه که طرف شوهرش بهش خیانت میکنه اما میگه اون زنیکه فلان فلان شده شوهرمو گول زده....انگار شوهرش یه بچه ۵ ساله است ...یا مادر شوهرها و خواهر شوهر ها هر رفتار بدی از حانب پسر و برادرشون را نمیبینن و فقط عروس بدبخت را متهم میکنن.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

من اینو قبلنم گفتم از بس زورم اومد 

شبکه استانی کارشناس اورده بود زنه پیام داد شوهرم خیانت کرده مچشو گرفتم ولی حالا برگشته بنظرتون ببخشمش یا چی؟کارشناسه خانواده فک.میکنم روانشناسم بود برگشت گفت مرد تنوع طلبه تو حتما کم گذاشتی معنی کلی حرفاش این بود که اصلا ایراد نداره یه چیز طبیعیه و تو مشکل داری😐یعنی دلم میخواست کارشناسه دم دست میبود گازش میگرفتم دلم خنک بشه😡

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

من دارم به یه بعد دیگه نگاه میکنم .چه بسااصلا خواستن همین تصویر احمقانه ای رو عمدا به نمایش بکشن و بگن بله اینجوریه ها نگاه کنید چقدر ایرانی ها نادان و ساده هستن ، یه جور خود تحقیری عزیزم .

کدوم انسان بالغ و عاقلی میپذیره فقط از روی یه نقاشی  ، زن توی اون خونه حضور داشته ؟ کدوم انسانی ولو با اندک مغز و شعور میپذیره که یه نقاش نمیتونه تصویر چیزی رو توی ذهنش تجسم کنه؟ کدوم امام جماعتی که میدونه اول شرط امام جماعت بودن عدالته از روی نقاشی همچین تهمتی رو میزنه؟

نمیدونم چرا دارم فکر میکنم داستان فیلم جوری ساخته شده القاء این هجم از ساده لوحی رو توی ایرانی جماعت نشون بده. پسرها ازادی بیشتری دارن درست ، اما داشتن ازادی های ناهنجار که کاملا غلط هست دیگه مربوط به تربیت خانواده ها میشه ، مربوط به من شما میشه ، که ممکنه توی هر جای جهان اتفاق بیفته

سلام😊 
2706