2733
2739
عنوان

چن شبه بچم دایم دلش میخاد میک بزنه و بخابه دیونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 97 پست
چقدر خودتون عذاب میدین هم بچه احتیاج به خواب دازه هم مادر صبح شیرخودت بده شب یه وعده شیرخشک بده س ...

اخه غذا میدم بازم سیر نمیشه به قول دوستان انگار معتاد سینه شده چون فقط تو دهنشه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
بچه منم شیرخشکیه . عادت ب شیر شبم نداره . ولی تا خود صبح ده بار بیدار میشه چهاردست و پا میره.  ...

ینی شبا هیچی نمیخوره تا صبح 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پسرم رفلاکس داره رفلاکس دو جوره پنهان آشکار.آشکار یعنی عین شیر رو بالا میاره پنهان یعنی شیر مد ...

شما دارو میدی؟ منم رفلاکس پنهان دره و مشکل استارترو دارم ولی با دارو بهتر شده

من از تو راه برگشتی ندارم...
اخه غذا میدم بازم سیر نمیشه به قول دوستان انگار معتاد سینه شده چون فقط تو دهنشه 

ببین بچه زیر یکسال با شیر سیر میشه.

به نظرم شیرخشک یک شب امتحان کن.دیدی همونجوریه ولش کن.

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
پسر منم خوب بودا...تا صبح میخوابید! ۵ماهگی عود کرد...من دارو دادم با نظر دکتر ...چند وقت قط کردم باز ...

چه علایمی داره رفلاکس ؟؟

2738
ببین بچه زیر یکسال با شیر سیر میشه. به نظرم شیرخشک یک شب امتحان کن.دیدی همونجوریه ولش کن.

سرلاک‌بدم بهتر نیس از شیر خشک؟؟

شما دارو میدی؟ منم رفلاکس پنهان دره و مشکل استارترو دارم ولی با دارو بهتر شده

من بله اما پسر من رفلاکس آشکار داره یکسالشه هموز درگیرم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
بچه منم شیرخشکیه . عادت ب شیر شبم نداره . ولی تا خود صبح ده بار بیدار میشه چهاردست و پا میره.  ...

من یه مقاله خوندم جالب بود

میگفت مابزرگام شب تا صبح چندبار بیدارمیشیم ولیوچون اینرمساله برامون عادیه و میدونیم ک باید بخوابیم دوباره خوابمون میبره ولی بچه های کوچیک هنوز عادت نکردن به این شرایط وقتی بیدار میشن دوست دارن کارایی ک تازه یادگرفتن رو انجام بدن مثلا اگه تازه یادگرفته بشینه پامیشه میشینه اگه تازه چهاردست و پا یادگرفته چهاردست و پامیره😂😂😂

بخورمش...پسر من دیشب ساعت ۴ توپشو برداشته بود میخواست بازی کنه 🤤

بخدا دیونه میشم انقدر کمبود خواب دارم.  ی شب خواب خواب بودم یهو سایه چیزی رو صورتم افتاد چشامو باز کردم دیدم چهار دست و پاپا صورتش رو صورتمه داره میخنده.  

مینا قری هستم
2706