2733
2734
عنوان

جااان من شپش باعث پرپشت شدن مو میشه؟

13263 بازدید | 49 پست

بچه ها تازگیا چند تا مقاله دراین باره خوندم...گفته شده بود خانمها در آرایشگاههای دبی میرن پول میدن تا روموهاشون شپش بزارن..میگن بدلیل مکش خون توسط شپش ها خون رسانی به فولیکول مو زیاد میشه و هم رشد رو افزایش میده هم پرپشت میکنه....جل الخالق...

کسی قبول داره این حرفو؟؟؟

حالا من که موهام پرپشته ولی رشدش خیلی کمه کلا

یعنی برم شپش بزارم؟

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰

خب شپش که اگه بره تو مو که مو نابود میشه باید کچل کرد چون هر ۱۵ دقیقه یه بار تخم ریزی میکنه و هر ۳ روز یه شپش متولد میشه 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من ک تو خواب همش میبینم پر سرم شپشه🙌🙌 تعبیرش میگن پول و مال و ثروته😎😎 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2738

بچه ها برای پیشگیری از شپش نمیدونید بایدچیکار کرد همکلاسی و دوست  دخترم تو مدرسه شپش داره همش میترسم دخترمم بگیره 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

والا مقاله ها رو نمیدونم ولی شوهرخالم همیشع ب شوخی میگه موهامون با شپشا رفتن ک رفتن .تا وقتی بچه بودیم و سرمون پر شپش بود مو داشتیم چقققد الان ن شپش داریم ن مو😂😂😂😂

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
خب شپش که اگه بره تو مو که مو نابود میشه باید کچل کرد چون هر ۱۵ دقیقه یه بار تخم ریزی میکنه و هر ۳ ر ...

خب مگه کسایی که شپش داشتن کچل کردن؟

چمیدونم لابد یه درمان قطعی داره دیگه؟

اصلا قدیم ها که شپش زیاد بوده موهاشونم پرپشت بوده..🤔🤔

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
وای روده بر شدم خب یکم‌خودتونو تقویت کنید موهاتون رشد میکنه منم موهامو کوتاه کردم پشیمون شدم الان دو ...

راهنمایی کن چطوری تقویت

2706