2733
2734
عنوان

تصمیم گرفتم درس بخونم 😊

391 بازدید | 28 پست

بعدازکلی کلننجارباخودم تصمیموگرفتم بخاطرایندمون واینده دخترم درسموبخونم باتوجه ب سنم۲۲سالمه و سن دخترم ک ۴ ماهشه وتافرصت هست شروع میکنم ب امید خدا برای کنکور امسال اگه قبول نشدن سال بعدش هدف اصلیمه وهدفم رتبه ۳۰۰۰ب پایینه رشتمم تجربی و دوست دارم رشته مثله پرستاری یا فیزیوتراپی بخونم انشاالله😍

شبکه های اجتماعیم قطع کردم گوشیمم امشب میدم شوهرم برش داره ک شروع کنم

راه سختی پیش رودارم یوقتایی میکم نکنه پشیمون بشم ولی وقتی ب اینده فکرمیکنم شادمیشم ازاینکه فقط مصرف کننده باشم سختمه

میخوام یه خودی نشون بدم

میشه لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید ویه حرف انگیزیشی بزنید بیشتر مصمم باشم و اینکهدیه سوال فقط یکی بهم جواب بده تا ته دلم قرص بشه من هدفم شاغل شدنه امکان هست بارشته خوبه تجربی بیکارموند؟؟؟؟

منم خیلی دوس دارم کنکور بدم ۲۳ سالمه دیپلم گرفتم دانشگاه نرفتم 

ولی هیچی از درسام یادم نیست

حالا بخوام کنکور بدم باید برم همه کتابای دبیرستانو بخرم؟

خدایا شکرت 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تجربی رشته خوبیه من خودم تجربی هستم ساخه های گسترده ای هم داره با تجربی میتونی خیلی از رشته های دانشگاه رو برداری پرستاری خودش خیلی خوبه معلمی هم خوبه انشالله که موفق میشی خوبه که شروع کردی

که چی بشه موبایلت رو بدی به ایشون گاهی باهاش منابع رو ببین  با بچه های کنکور مشورت کن یه هدف ...

اخه من سرم خیلی توگوشیه یه سرب تاپیکام بزنی هرروز تونی نی سایتم اگه گوشی داشته باشم نمیخونم مثه این چنوسال ک عمرم باگوشی رفت البته گوشی ساده میخرم اینم برمیدارم

منم خیلی دوس دارم کنکور بدم ۲۳ سالمه دیپلم گرفتم دانشگاه نرفتم  ولی هیچی از درسام یادم نیست ح ...

نه نظام شش سه سه که نیستی کتابای قدیمتو بخون مطابق با نظام خودت کنکور بده

2738
تا دوسال دیگه بزرگه انشاالله بعدم سعی میکنم براش کوتاهی نکنم

الان وقت خوبیه، چون بعد کنکورت راه افتاده باید همش دنبالش باشی اما الان خوابش ببشتره و راحت تر میشه درس خوند.

2706