2733
2739

توکل کنین به خدا

ریسکتون که بالا نیس

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

سلفری که نمیتونی انجام بدی ، احتمالا میفرستن آمینو 

یا صبر میکنن تا ازمایش غربال دوم 

توکل به خدا ....چند سالتونه؟

عدد ان تی که نوشتی نرماله 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

الان دیگه بدای همه می زنن تا پول آزمایش بگیرن

نگران نباش

واسه منم زده بودن

خدا ازشون نگذره

چقدر زجرم دادن بیخود

الان نی نیم کنارمه

نوبت تو هم میشه

البته نی نی هات کنارت باشن😊😊😊

عزیزم نذر امام حسین کن 

انشالله که مشکلی پیش نمیاد ...استرسم از خودت دور کن

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2740

عزیزم برای خیلیا ریسک زدن ولی نرمال بوده..من کادربیمارستانم..خیلی میبینم..ولی بازم ازمایشات لازمه روانجام بده

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم برای خیلیا ریسک زدن ولی نرمال بوده..من کادربیمارستانم..خیلی میبینم..ولی بازم ازمایشات لازمه رو ...

میگن که تو دوقلویی ضرر داره سل فری یا امینو نمیدونم چ کنم

خدایاشکر🌹

من که حتی اگه همه جیو نرمال بزنن بازم میرم امینو انجام میدم،،خیلی چیز خوبیه اگه میتونی انجام بده نه ماه از فکر ازاد بشو

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
2706