2737
2739
عنوان

تب نی نی ۵ماهه

509 بازدید | 10 پست

سلام صبحتون بخیر نی نیم سرما خورده صبحی دیدم بدنش داغه تبشو گرفتم البته با دماسنج جیوه ای گذاشتم زیر بغلش ۳۷/۷درجه بود خطر داره؟؟؟؟

عشقائ من---------->>>آقاموووون و پسرکم  

بله خطرناکه

دختر منم ۵ ماهشه پریشب تب کرد ۵ بار پاشویه اش کردم تا اینکه تبش اومد پایین 

قطره استا هم دوبرابر وزنش دادم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

عزیزم تبشو پایین نیاری خدای نکرده بالاتر میره و دور از جونش تشنج میکنه که خیلی بده

منم خواب بودم تو خواب دستم خورد بهش دیدم چقدر دااااغه 

همینطور بالاتر میرفت اخه سرماخورده

لباسشو کم کردم فقط رکابی تنش گذاشتم

یک ساعت و نیم تو بغلم مدام پارچه میزاشتم دستمو خیس میکردم آروم میکشیدم روی پیشونی لپ بازوهاش قفسه سینه کف پاهاش گردن از جلو

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خطرناکه دختر منم ۵ ماهشه پریشب تب کرد ۵ بار پاشوبه اش مردم تا اینکه تبش اومد پایین  قطره ...

عزیزم ببرمش بیمارستان یا نه؟؟؟قطره هر چندساعتی میدی بهش بچم پریروز واکسن ۴ماهگی هم زده سرما هم خورده

2728

قطره استا نداشتیم تو خونه شوهرم رفت از شبانه روزی خرید 

واقعا این فصلا که سرماخوردکی بیشتره قطره استا باید داشته باشیم 

الان اگر کسی کنارته بفرست بره بخره اگر نه که با پاشویه حل میشه 

قطره استا نداشتیم تو خونه شوهرم رفت از شبانه روزی خرید  واقعا این فصلا که سرماخوردکی بیشتره قط ...

ممنون خانمی... الان قطره دادمش دعا کنین خوب بشه😢😢😢😢

عزیزم ببرمش بیمارستان یا نه؟؟؟قطره هر چندساعتی میدی بهش بچم پریروز واکسن ۴ماهگی هم زده سرما هم خورده

اگه خیلی تبش بالاعه ببر بیمارستان ولی همینکارو که گفتم بکنی هم میتونی تبشو کنترل کنی 

بغل خودت دستتو خیس کن

اب هم دمای دستت که شد (دو ثانیه) بعد بکش روی صورتش رو پیشونی رو لپ رو اونجاها که گفتم 

من کولرم روشن کردم یکم هوای خونه خنک شد نیم ساعته تبش پایین اومد نیم ساعت دیگش کلا نرمال شد

حالا بچه شما واکسن هم زده که خطرناکه اصلا پشت گوش ننداز

با ارامش کامل میتونی تبشو پایین بیاری اگر دیدی پایین نمیاد ببر بیمارستان

اگه خیلی تبش بالاعه ببر بیمارستان ولی همینکارو که گفتم بکنی هم میتونی تبشو کنترل کنی  بغل خودت ...

ممنون از راهنماییت...حتما همینکارو میکنم مرسی

2738
ممنون خانمی... الان قطره دادمش دعا کنین خوب بشه😢😢😢😢

انشالله که خوب میشه عزیزم نگران نباش

عزیزم از حال نینی نازت خبر بده بهم ممنون🙏🏻🌹