2733
2739
عنوان

شستن فرش

20409 بازدید | 36 پست

سلام خانما....من همیشه فرشامو میدادم جلوی در یه اقایی میشست خیلی ام خوب و تمیز میشست...پارسال نزدیک عید کارام یکم قاطی شد دیگه دادم قالیشویی...فرشام سفید کرم هست تقریبا...الان میخوام بازم بدم همون اقا بشوره ..ولی از چند نفر شنیدم چون دادم قالیشویی دیگه هرچقد خودمون بشوریم زرد میشه؟؟درسته همچین چیزی؟؟تجربه ای دارین؟

خداجونم🙏 خودت میدونی چی میخوام......پس خودت بهم بده.....🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فک نکنم ربط داشته باشع

مرسی عزیزم...انشالله همینطور باشه..اخه احساس میکنم میدم قالیشویی بعد چند وقت که فرش پا میخوره فرشم کدر میشه

اخه گفتن اونجا بعد إتمام شستشو به فرشا کلر میزنن...عزیز دقیق نمیدونم شنیدم

مامان منم خودش میشست ولی دوسال واد قالیشویی به دلش نشست باز خودش شست اصلنم لک و زردی نداشت ....

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738
اره ماهمينكارو كرديم زرد زرد شد انگار زردچوبه ربختن ريشه هاشم خيلي بد شد

جدی میگی....الان بازم میدین قالیشویی

واقعا؟راستش منم فرشام سفیده سه بار دادم قالیشویی ماشااله یه ماه پیش زرنگی کردم گفتم خودم بشورم بعد از خشک شدن دیدم رنگاش خراب شد بقول شما به زردی میزد انگاری چرکی شده بدتر مجبورشدم دوباره دادم قالیشویی تمیز شد،بعد از اومدن از قالیشوییم یه روز کاما بوی کلرو میداد فرشام

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
مامان منم خودش میشست ولی دوسال واد قالیشویی به دلش نشست باز خودش شست اصلنم لک و زردی نداشت ....

وای خداکنه...اخه قالیشویی هم تمیز نمیشوره هم فرشو داغون میکنه..دور فرش باز میشه

فک کنم برا سفیدا اینطوریه

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
وای خداکنه...اخه قالیشویی هم تمیز نمیشوره هم فرشو داغون میکنه..دور فرش باز میشه

مامانمم خیلی بدش میاد با اینکه می داد قالیشویی ادیب ولی بازم دوست نداشت

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
واقعا؟راستش منم فرشام سفیده سه بار دادم قالیشویی ماشااله یه ماه پیش زرنگی کردم گفتم خودم بشورم بعد ا ...

منم همین رو شنیدم که کلر رو آخر میزنن که فرش سفید بشه....من دوستم ۴روز فرش اش وسط حیاط موند هی پارو میکردن آب زرد بود که میریخت😥😥😥😥من چه کنم...داغون میشه فرش بازم بدم ریشه هاش همه در میره

2706