2737
2739
عنوان

رفع صدای جک تخت!

2655 بازدید | 15 پست

دوستان کسی بوده که تخت جک دار داشته باشه و جکش صدا بده؟چجوری باید صداشو برطرف کرد؟چون حتی با یه غلت کوچیک هم جکش صدا میده

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
والا ما جک داره خوبه صدا زیاد ندارن بنظرم تخت های معمولی هم صدا میده حساس نشو

اخه ادم شب میخواد غلت بزنه همش استرس داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خخخخ

دقیقا الان با این موضوع درگیر بودم یه تکون میخورم بچه بیدارمیشه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728

مال ما وقتی خودم تنها روش میخوابم صدا نمیده 

شوهرمم هست صدا میده 

فک کنم سنگین میشه صدا میده 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
خخخخ دقیقا الان با این موضوع درگیر بودم یه تکون میخورم بچه بیدارمیشه

وای اره خیلی بده.شوهر منم خوابش سبکه.یه کوچولو تکون بخورم بیدار میشه همش استرس دارم شبا موقع خواب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
مال ما وقتی خودم تنها روش میخوابم صدا نمیده  شوهرمم هست صدا میده  فک کنم سنگین میشه صدا ...

واقعا؟!اخه من خودمم میخوابم صدا میده🙃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای اره خیلی بده.شوهر منم خوابش سبکه.یه کوچولو تکون بخورم بیدار میشه همش استرس دارم شبا موقع خواب

اصلا حواسم نبود این تختمون جک داره همش میگفتم تخت قیلیم بهتر بود این جنسش بده که صدا میده صبح میخواستم به شوهرم غر بزنم تاپیک شما یادم انداخت که عههههه این تخت جدیدمون جک داره واسه اونه 

تازه توشم هیچی نذاشتیم کاش ساده شو سفارش میدادیم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
اصلا حواسم نبود این تختمون جک داره همش میگفتم تخت قیلیم بهتر بود این جنسش بده که صدا میده صبح میخواس ...

وای منم خیلی سختمه خیلی زیرش وسایل و اینا جا میشه ولی خیلیم صدا میده اذیت میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای من چرا اصلا صدا نمیده؟زیرشم پر از وسیلس؟؟؟؟؟؟

با توجه به گفته های دوستان وشما فکر کنم بهتره زیرشو پر از وسیله کنم.واسه من کم وسیله هست اونقد زیاد نیس شاید دیگه صدا نده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با توجه به گفته های دوستان وشما فکر کنم بهتره زیرشو پر از وسیله کنم.واسه من کم وسیله هست اونقد زیاد ...

آره منم وسیله زیاد گذاشتم صدا نمی‌ده بنظرم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706