2733
2739

منم درد دارم و تنهام,میترسم درد زایمان باشه این وقت شب

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما دردت‌چه‌حوره؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
تو نت خوندم ک درد آپاندیس از دور ناف شروع میشه درسته؟ 

اره منم هزار بار درد از دور ناف داشتم‌رسیده‌ب‌سمت راستم ولی خوب شدم

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

چرامگه شوهرت نیست دخترخوب هفته های آخرتنهاهیج وقت نباش خو

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738

مادری خواهری نزدیکت‌نیست‌ ؟؟؟ دلم‌شور زد واست ی زنگ‌بزن‌115‌ بپرس 

شما دردت‌چه‌حوره؟

تو لگنم درد شدید پریودی دارم و بچه با سر فشار میاره ب واژنم ک خودش یه درد بدی داره

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

دل درد فقط یکی از علایم آپاندیسه 

حالت تهوع شدید ، سردرد ، احساس خواب آلودگی و بی اشتهایی اینا اگه همه کنار هم باشن میشه گفت به احتمال زیاد آپاندیسه

بعلاوه اگه آپاندیس بود الان گوشه خونه از شدت درد فقط داشتی گریه میکردی اصلا درد امونت نمیداد گوشی دستت بگیری تایپ کنی 

لطفا اینقدر نگید چرا تو سایت زنونه عضو شدی باور کنید بحثای زنونه شما هیچ جذابیتی برا من نداره اینجا عضو شدم تا فارغ از جنسیت و صرفا به عنوان یه هم نوع در مورد یه سری مشکلاتی که تو زندگیم دارم ازتون نظر بخوام، ممنون که درک می کنید🌹
مادری خواهری نزدیکت‌نیست‌ ؟؟؟ دلم‌شور زد واست ی زنگ‌بزن‌115‌ بپرس 

نه عزیزم غریبم اینجا

اره منم هزار بار درد از دور ناف داشتم‌رسیده‌ب‌سمت راستم ولی خوب شدم

ینی اینجوری شدی و آپاندیس نبوده؟ 

من نافم درد نمیکنه فقط سمت راستم پایین درد دارم امشب بستنی و چای و بلال پشت سرهم خوردم ممکنه ازین باشه؟ 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
چه جور دردی داری؟منم هفته ۳۹ ام

درد شدید پریودی,چند روز پیش ۳ فینگر باز بودم

2706