2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه چیزایی بلدم اگه بدونم میگم

طولانیه اما یه بخشش اینه ک من تو اتاق رو فرش نشسته بودم که یهو دیدم یه آقایی ک قبلا تو زندگیم بوده یکم بعد از اینکه به من پیام داد، کنارم خوابیده اما موهاش کااااملا نارنجی شده مثل اینکه رو موی سفید حنا بزنی اونجوری نارنجی،اما میدونم رنگش بخاطر حنا نبود و پشتش به منه ، من هرچی صداش کردم و تکونش دادم بیدار نشد اما میدونستم خوابه ، نه که بی هوش باشه. 

کلا این تغییر رنگ موهاش و این که یهو کنارم بود و بیدار نمیشد یجوری بود

2731
طولانیه اما یه بخشش اینه ک من تو اتاق رو فرش نشسته بودم که یهو دیدم یه آقایی ک قبلا تو زندگیم بوده ی ...

ایشالا که خیره فکر میکنم ابن رنگ مو خوب نباشه یعنی چجوری بگم طرف چجوری آدمیه؟

🤍
ایشالا که خیره فکر میکنم ابن رنگ مو خوب نباشه یعنی چجوری بگم طرف چجوری آدمیه؟

آدم خیلی خوبیه اما خانوادش منو دوست ندارن و تمام تلاششون رو کردن ک از هم جدامون کنن ، از دروغ و تهمت و اجبار و هرکاری ، چونکه میخوان این بادختر عموش ازدواج کنه و خواهرش هم عروس عموش شده اخیرا ، درواقع یه هماهنگی بین خواهرش و دختر عموش بود بیشتر.

2738

من چند شب پیش خواب دیدم میخوام برم حموم عمومی . تو حموم صدای موسیقی اواز میومد. یه سری اونجا مثل سنگ غسال خونه بود با زنای قوی هیکل . گفتم برم به این بگم منم بشورن رو این سنگ ها کیسم کنن. رفتن خونمون که وسایل حموم و حوله سفید بیارم . بعد تو راه همکارم همش گریه می کردن میگفتن یکی مرده ولی من نمی دونستم اون شخص کیه. بعد یه پیرمرد دست فروش نشسته بود ازش کدو حلوایی پخته خریدم . تو‌ رو خدا کسی که تعبیر خواب میدونه بهم بگه.

الهی آن ده که آن به.
2706