2737
2734
عنوان

میخوام پسرمو از شیر بگیرم

137 بازدید | 14 پست

پسرم دو سال و دوماهشه دارم از شیر میگیرمش هفته اول میان وعده صبحو حذف کردم اونم با سیاه کردن سر سینه هفته دوم میان وعده شب که بعد از دو سه روز خودش دیگه وعده قبل از خواب رو هم نخورد اما این هفته دوباره قبل از خواب شیر میخاد خواب ظهرش رو هم ترک کرده چون فقط با شیر مزخوابید همین باعث شده که هم خودش و هم من خسته و بی حوصله بشیم از طرفی صبحا کاردرمانی میره درمانگرش میگه از شیر گرفتنو بی خیال شم چون خلق بچه پایین اومده نمیتونه تمرین سنگین انجام بده امشب قبل از خواب یه شیر حسابی خورد و خوابید در واقع از شیر گرفتنم داره  شکست میخوره واقعا نمیدونم چیکار کنم 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره 

خیلی زیاده.

من پسرم ۱۵ ماهشه فعلا ک داره میخوره

ولی بغیرازپسرم ۵ تا بچه دوروبرم اقوام نزدیک ازشیرگرفتنشونودیدم.اینا اصلا ب حرف این روانشناسا گوش ندادن

خیلی یهویی گرفتن.سینشونو زشت میکنن ودیگ‌نمیدن.بعد یک هفته بهونه گیری تموم میشه میره....

2728

من تا دو سال و نیم شیر دادم!!!

یادش داده بودم قبل ممه اول باید نصف لیوان شیر بخوره تا بعد بهش ممه بدم!!!!  دیگه اون شیر که می خورد تقریبا سیر می شد!!  دو تا مک که می زد خوابش می برد!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
خیلی زیاده. من پسرم ۱۵ ماهشه فعلا ک داره میخوره ولی بغیرازپسرم ۵ تا بچه دوروبرم اقوام نزدیک ازشیرگ ...

خوب فقط تز شیر گرفتن که مهم نیست بچه بعدا مشکل پیدا نکنه هم مهمه!!!!

بچه یه فامیل مادرش می گفت رو سینه ام یه تیکه موی چیده شده زدم بچم ترسید و دیگه از سینه شیر نخورد!!!

الانم بچه اش اضطراب داره کل ناخن هاشو تا گوشت جویده!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2740

این گیاه رو از عطاری تهیه کنید،با کمی آب حل کنید و بمالید . و موقعی که قرار به بچه شیر بدید با مهر و محبت مثل همیشه بغلش کنید و بهش شیر بدید.

بچه نمیخوره چون تلخ و تند😁

ترجیحا روز و باشکم سیر اینکار رو بکنید.

مطمئن باشید به راحتی از شیر میگیرید بچه رو بدون عارضه جسمی و روحی.

چون خودش شیر نخوردن رو انتخاب میکنه😄

خیلی زیاده. من پسرم ۱۵ ماهشه فعلا ک داره میخوره ولی بغیرازپسرم ۵ تا بچه دوروبرم اقوام نزدیک ازشیرگ ...

مامانم هم میگه خودشون یه باره از میگرفتن مشکلی هم پیش نمیومده اما من پسرمو کاردرمانی میبرم نمیشه بهش زیاد فشار آورد

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
من سه سال و نیم شیر خوردم 😀

داداش من تا سه سالگی خورد مثل طلبکارا میگفت  مم بده مامانم با هیچ ترفندی حریفش نمیشد الان سوژش میکنیم میخندیم

خوب فقط تز شیر گرفتن که مهم نیست بچه بعدا مشکل پیدا نکنه هم مهمه!!!! بچه یه فامیل مادرش می گفت رو س ...

میگن اگه یه باره بچه رو از شیر بگیری نسبت به آدما بی اعتماد میشه پسر منم طبق گفته درمانگرش شخصیت خیلی حساسی داره  ممکنه افسردگی بگیره میگه از شیر گرفتنو ولش کن بده بخوره یعنی اینجوری برمیگردم سر خونه اول

این گیاه رو از عطاری تهیه کنید،با کمی آب حل کنید و بمالید . و موقعی که قرار به بچه شیر بدید با مهر و ...

من به توصیه یکی از کاربرا سرشو سیاه کردم جواب هم داد شبا قبل از خواب خودش نمیخورد اهسته میگفت میمی بد بعد هم یه کم‌ نق میزد و میخوابید اما الان دوباره بدون شیر نمیخوابه