2737
2734
عنوان

امشب شبِ آرزوهاست بیاین دعاشو بذارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 43 پست

بچه ها میشه خواهش کنم واس شفای کامل قلب بچه منم دعا کنین هفت ماهشه .

دکترا گفتن امکان ندارع خودبخود خوب میشه ولی من از خدا میخام معجزه کنه من تحمل ندارم واس من مادر دعا کنین خدا خودش قلب پسرکوچولومو شفا بده  😭😭😭🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤❤❤

واس سلامتی قلب پسر کوچولوم ی صلوات بفرست و دعا کن 🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول انشالله ظهور آقا انشالله صاحب تاپیک حاجت روا شه بعد همه بچه های نی نی سایت خصوصا خانمهای چشم ا ...

عزیزم انشالله زدی مثبت بشه..بیا خبرشو همینجا بده منم تگ کن

منم یکی از دعاهام این بود ک پسفردا بیبی چکم مثبت بشه ..برات ۳ تا صلوات میفرستم شما هم برا من دعا کن اگ ب صلاحمه بیبی چکم مثبت بشه

دعا کنید اقا زودتر ظهور کنه.ومریضا همه شفا بگیرن .برای من مریض هم دعا کنید وهمچنین خواهرم.لطفا برای حاجت روایی منم دعا کنید.

ممنونم ازتون منم برای شماها صلوات میفرستم.ان شاءالله همه حاجت روا بشن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2731

ممنون استاتر عزیز .عاقبت به خیر بشی با عافیت عزیزم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

راحت باشین آرزو کنین ولی اینم بدونین که این پیام سالهاست تو واتساپ داره می چرخه 

بعدشم خدا خودش به موقعش همه چی میده تو هر چی میخوای بخواه و به خودش بسپار و عمیقا باور داشته باش بهش میرسی

خدا نه منتظره شب قدر  هست نه منتظر گردش ماه و خورشید و ....

دعای بسیار پر محتوا وزیبایی بود

2738
اینجوری نگو عزیزم نا امیدی خوب نیست توکلت به خدا باشه برو یه بیبی بزن بیا خبرشو بده

سلام عزیزم

ممنونم که به فکرمی

بی بی چک منفی بود

ناامیدی خوب نیست ، می دونم ولی از امید واهی هم خسته شدم.

از من که گذشت

انشالله شما موفق باشید.