2737
2739
عنوان

کسی هست مثل من کمبود محبت داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 31 پست

الانم باردارم نمیدونم چم شده حساس شدم . موهای سرم تو دوسال سفید شده .تو اوج جوونی پیر شدم . کلاس میرم تحصیلات دارم قبلا شاغل بودم انقدر اذیتم کرد استعفا دادم.شب که میشه و میبینم تو  زندگیم جای خیلی چیزا خالیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اردست مامانم کفریم اصلاخوشم نمیاد برم نزدیکش چندوقت پیش تویع مراسمی بودیم جلو فامیلاش میگع مریم اصلابیرون نمیره همش توخونه اس هرچی اشاره میکنم میگم مادرشوخی میکنن ⁦☺️⁩من که بیشتراوقات بیرون ازخونه ام چنان گفت همه فکرکردن شوهرم توخونه حبسم میکنه 😭😭😭خدا جوایشونو بده خیلی درحقم بدکرده 

الانم باردارم نمیدونم چم شده حساس شدم . موهای سرم تو دوسال سفید شده .تو اوج جوونی پیر شدم . کلاس میر ...

عزیزم چطور میگه گمشو بعد باردار شدی ، حساس شدی فقط 

دنیا عین تصورات ما نیست 
2728

منم همینطور دلم میخواد همش شوهرم بهم توجه کنه ولی ب سختی ..توی ذاتش هستش که اینجوری باشع

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗

من وقتی خونه بابام بودم انگار وجود نداشتم از بس بی حاشیه بودم بعداز ازدواج نمیدونم چرا برا همه مهم شدم همه دوسم داشتن خاله عمه دایی مامان و بابا. شوهرم که نگو عاشقمه بچه هام هم خیلی دوسم دارن اعتماد به سقفم کلا رفت بالا اآیا کسی تجربه مشابهی داره اطلاع بده 

2740
کلا از بیرون که برگشت اینجوری بود امشبم خونه مادرش بود .من چون بچه ام مدرسه ای  زود خوابش ...

اشکال نداره عزیزم ، فردا یادش میره دوباره مثل اول میشه غصه نداره که ... 

دنیا عین تصورات ما نیست