2733
2739
عنوان

بهترین درمان برای موهای آسیب دیده

163 بازدید | 10 پست

این روزا بخاطر مد و رنگ زدنای پشت سر هم بیشتر خانوما موهاشون آسیب دیده س. بیاین در این مورد هرچی بلدین تا مو دوباره شاداب بشه رو بگید. اگه ماسک یا محصولی برای موتون استفاده کردین که خیلی راضی بودین هم بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بوتاکس کردم...فوق العاده راضی ام...موهامدبسدت آسیب دیده شدن بعد از دو سه مرتبه دکلره تو فاصله یکی ...

من شنیدم بوتاکس کراتین ریباندینگ یه روش موقتی هست و بیشتر از دوسه ماه دوام نداره بعدش ممکنه موها از قبلشم بدتر بشه. شما چند وقته انجام دادی؟ چقدر هزینه کردی

خودت جواب گرفتی از این روشا؟ 

آره گلم خداروشکریه مدته ازشرموخوره ناراحت شدم البته من قبل اینکه حموم برم یه ساعت قبلش اینارومیزنم موهام ،داخل حمومم بعدشستن موهام نرم کننده استفاده میکنم بعدابکشی همیشه موخوره داشتن طوریکه موی بلندارزوشده بودبرام 

2738
من شنیدم بوتاکس کراتین ریباندینگ یه روش موقتی هست و بیشتر از دوسه ماه دوام نداره بعدش ممکنه موها از ...

من حدود دو ماهه....تمامه روشها موقت هستن عزیزم...این روش لااقل مضر نیست...هزینش کم شد چون آشنا واسم انجام داد.زیر صد شد