2737
2734

عزيزم بايد اينو بهت بگم كه اگه پيش قابل اعتمادي فال گرفتي و هميشه حرفاش در مياد واست اتفاق ميافته، حتي اگه بهش فكر نكني.من واقعا به فال اعتقادي نداشتم،اما واسه سرگرمي كم شدن استرسم بپيش يكي فال گرفتم كه چيزاي بدي هم راجع به زندگيم گفت، منم تو دلم گفتم بروووو بابا، چقدر چرت گفت، بعد يه ماه داشتم چتامو نگاه ميكردمو پاك ميكردم از تو تلگرام يهو يادم افتاد كه من يه ماه پيش فال گرفته بودمو به من چيا گفت، همه اتفاقاي خوب و بدش اتفاق افتاد تو يه ماه

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم بايد اينو بهت بگم كه اگه پيش قابل اعتمادي فال گرفتي و هميشه حرفاش در مياد واست اتفاق ميافته، ح ...

والا من اينو نميشناسم اصلا تو اينستا يكي بهم معرفي كرده

والا من اينو نميشناسم اصلا تو اينستا يكي بهم معرفي كرده

ايشالا كه خوباش واست اتفاق بيفته

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
2728