2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی دلم میخواست اما چیکار کنیم چاره ای نیست جز صبر من ۳ روز دارم تا پری دیشب بی بی زدم‌منفی شد کلی گریه کردم اما امید دادم به خودم که هنوز زوده و نگذشته از موعدم

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2728
منم این علائمو دارم.حتی تو سونو ساک بارداری دیده شده اما بتا یکه😐اگه پریودیت عقب افتاده از خون بده

چطور میشههههههه؟؟؟؟داخل رحمی بود؟مشکلی نداشت؟عجیبه عزیزم

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2738
ان شاالله داشته باشی امیدت به خدا دعا کن برام

چشم حتما اگه قابل باشم 

والا خودمم موندم ک مگه میشه اشتباه به این بزرگی.نه داخل رحمی نبود.همه چیم گف نرماله

داخل رحمی یعنی نرماله خارج رحمی خدایی نکرده خوب نیست و خطرناکه ایشالله که نی نی تو سالم بغل میکنی عزیزم اینم بهت بگم که آزمایشگاه ها خیلی درصد خطاشون بالاست آزمایشگاهتو عوض کن

عادتم عقب افتاده همه باید حداقل ده روز بعد بزارم که مشخص بشه

بابا اگه عقب انداختی بی بی بزن صد در صد نشون میده اصلا همون روز موعد هم نشون میده8

2706