2737
2739
عنوان

حدود یکساله اقدام به بارداری کردم

213 بازدید | 24 پست

سلام من ۱۸سالمه و همسرم۲۱ و حدود یکساله اقدام به بارداری کردم تمام ازمایشات پیش از بارداری رو دادم و همسرم هم تمام ازمایشات رو داده و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتیم  ولی باردار نشدم عادتهام نامرتب بود رفتم سونو رحم و ضمائم اما کیست نداشتم رفتم پیش متخصص زنان و با معاینه داخلی گفت عفونت داری نزدیک شش ماهه عفونتم هم بر طرف شده  اما باردار نشدم و این ماه هم۳۳ روزه از عادتم میگذره ایا باردارم و برم بیبی چک بگیرم چند روز بعد از گذشت پریودی باید بیبی چک را امتحان کرد و چند روز بعد باید ازمایش خون داد بعضی وقتها روی شکم یه دردی رو حس میکنم که حدود یه ساعت طول میکشه بعد به پهلو میزنه اما یک روز قبل شکم درد تو گودی پایین کمرم هم درد داشتم 🤰🤱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی پسر۲۱ ساله از پدر بودن چه درکی داره؟

البته به خودتون مربوطه😆

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2728

خب ی بی بی بزن ولی خیلی خودتو درگیرش نکن گناه داری آخه😅

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

سلام. شرایط بدنی فرق داره.

۵روز بعد از تاخیر هم بیبی چک هم آز نشون میده.

من ۲هفته مونده به موعد پریودم بیبی چک نشون داد

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
2738

دوستان هر کی یه شرایطی داره.تو شهر ما دختر ۱۲ ساله مادر میشه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                

خوشبحالت که تو این سن از بیکاری به فکر مادرشدن افتادی

من دو سال از تو بزرگترم

هنوز به خاطر درس و مشکلاتم به فکر ازدواج نیستم

اون وقت تو.....

کار تایپ،پاورپوینت،تحقیق،پروژه های اکسل رو با مناسب ترین قیمت انجام میدم.
خوشبحالت که تو این سن از بیکاری به فکر مادرشدن افتادی من دو سال از تو بزرگترم هنوز به خاطر درس و م ...

گلم من امسال مدرسم تموم شد و پشت کنکوری هستم اما دوس ندارم برم سر کار و میخوام بالا سر زندگیم باشم

2706