2737
2734

چرا خیلی ها تاپیک مادرشوهر و پدر شوهر میزارن من خودمم بعضی وقتها میزارم چرا واقعا خیلی ها باهم مشکل دارن نمیگم مشکل از عروس هاست از یا مادرشوهر ها فقط چون ما خودمون هم عروسیم هم مادرشوهر و خواهر شوهر.... چون این جمله ک میگن بین عروس و مادرشوهر شیطون رد شده؟؟ 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همم بدنیستنا  مثلا مادرشوهر من قابل تحمله شایدم بگم خوبه ولی دختراش پرش میکنن 😐 اینا زندگی خودشون گنده حسادت میکنن

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
چون یکی هس بینشون که نمیتونن باهم شریک شن!

منو مادرشوهرم زیاد باهم مشکلی نداريم اول داشتیم اما الان ن من سعی میکنم مثل مامان خودم ک گاهی وقتها گیر میده یا تیک میندازه بهش نگاه کنم 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
2738
خب اصووولا از ١٠تا شون ٩تاشون ١٠٠٪؜مشكل دارن و اينكه پسراشون همش طرفشون هستن

همه اینجوری هستن اگ نگیرن عروس رو به خانواده شوهر نمیده 

چندسال دیگه عروسامون میان می نی سایت پشت سرمون دری وری میگن😂

😇😇😇وای از اون روزی ک اینجا لو بره پیشم 😂😂😂

😇😇😇وای از اون روزی ک اینجا لو بره پیشم 😂😂😂

عروسامون متولدین ۹۰ ویا به بالا خواهنو بود دراکولاهای میشن که مارو قورت میدن جرات نمیکنیم بهشون نازکتر از گل بگیم پس انتقاممونو از مادرشوهرامون بگیریم عقده ای نشیم😂

عروسامون متولدین ۹۰ ویا به بالا خواهنو بود دراکولاهای میشن که مارو قورت میدن جرات نمیکنیم بهشون نازک ...

😂😂😂فعلا ک من داماد دار خواهم شد 

2706