2733
2734
عنوان

خیلی دلم بچه میخواد ولی....

1810 بازدید | 107 پست

شرایط روحیم مناسبه

سنمم حس میکنم خوبه 23 سالمه

عشقو علاقه بینمون موج میزنه والا (شوخی کردم منظورم اینه روابطمون با همسرم از همه نظر خوبه)

بعد به خاطر کار همسرمم هرچی دیرتر بشه شاید کلا بچه دار نشیم

فقط پول نداریم . خونه هم نداریم فعلا تا 5 سال خونه پدرشوهرمیم

از همینش میترسم نمیدونم چیکار کنم😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم خيلي دلم ميخواد ولي شوهرم ميگه زوده و نميخواد😔😔

دوقلو دلم ميخواد يه دختر يه پسر 😭😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2738

پول خیلییییی مهم بخدا. بچه خیلی خرج داره. بعضیا تاپیک میزنن بچم مریض پول ندارم ببرم دکتر من خیلی دلم میگیره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

خانومی توروخدا ناراحت نشی از دست من بنظرم بری توخونت خیلی بهتره منم خونه پدرشوهرم بودم تا یکسالگیه بچم ولی خیلی اذیت شدم چون همه دخالت میکردن هنوزم ک هنوزه بچم دوهواس بهنونه گیری میکنه دیرم بشه کلی دکتر هست البته زبونم لال مشکلی ک پیش نمیاد 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2706