2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاتر نگفتی چ لوازمی برا جا حبوباتی ها لازمع

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2728
استاتر نگفتی چ لوازمی برا جا حبوباتی ها لازمع

عزیزم گفتم دوباره میگم

قلم مو

رنگ اکرولیک

اسپری سفید برا قسمتای سفید رنگ

برچسب کابینت برا بخشاییکه نمیخایم رنگ شه

رنگ اکرولیک دوباریا سه بار باید تکرار شه

رنگ باید اول خشک شه بعد دوباره تکرار کرد

رنگ رو با سفید قاطی کنین روشن تر میشه

من برا ابی فیروزه ایه یکم سبزم قاطی کرم

همه نوشته های روی سر شیشه هارو با پد لاک یا استون پاک کنین

2740

اسى ميشه بگى گل هاتو چه جورى باچى رنگ کردى ؟منم کلى گل هاى رنگارنگ داشتم همشوحمع کردم گذاشتم تويه پلدون گزاشتم رو حاکفشى گلهاتوديدم به ذهنم زد منم همشو يه رنگ کنم خوب ميشه

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      

جا حبوباتیات عالی بودناااااا خسته نباشی هنرمند جان🌹❤ولی اون گلدونه که قهوه ای بود سفید کردی خوب نشده بنظرم اگه طلایی میزدی شیکتر بود سفیدش خیلی بیروحه ببخشید نمیخواستم ناراحت شی نظرمو گفتم😚

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

خیلی خوب بودازخدا میخوام همیشه مثل الانتون حالتون خوب باشه وازاینکارابکنین منم قبلنا ازاین کارا میکردم اماالان دیگه ذوقشو ندارم یه بار یه خاربرداشتم تمیزش کردم روش اسپری طلایی زدم کاملا متحول شد چقدرذوق زده شده بودم یا باورق آلومینیومی شکلای زیبا میبریدم ولی الان با یه بچه کوچیک وکارای خونه و دغدغه های زندگی نمیرسم اینکارو بکنم اگرم باشه حالشو ندارم 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
اره خیییلی دیدم خییلی ام تو گوشیم سیوه. راستش تازه عروسی کردم وسایل دور ریختنی ندارم. اینارو هم از خ ...

استارتر عزیزم هنرمندی و هنر روحت رو لطیف کرده بخاطر همین جواب بی ادبی را با متانت میدی 

عزیزم با قوطی شیر خشک چکار میشه کرد؟؟؟

2706