2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
گه حال داشتین یه توضیح بدین اگه هم نداشتین که هیچ😉

بگو در مورد کدوم قسمتش می خواهی بدونی؟ 

ماهی یه بار انجام می دم   البته تو پاییز و زمستون که آفتاب زیاد پوست نمی سوزونه !! خیلی با صرفه تر از بیرون درمیاد 

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
من برای موهام استفاده میکنم. با سوزن ۱۲ تایی. خوبه کلا.

برای مو چطوری استفاده می کنی؟؟ مگه نباید سوزن نانو برای مو استفاده کرد؟؟؟  چه ویتامینی خریدی؟ چه قیمت؟

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
همونه که تو کلینیکاس

مزو با میکرو فرق داره عزیزم اون ک توی کلینیک هاست قیمت بالایی داره اگر اونکه سرش سوزن داره منظورتون هست میکرو اسمش خیلییییی هم خوووبه منم انجام دادم

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
برای صورتم یه بار استفاده  کردم خیلی قرمز شد. استفاده نکردم برای صورت. من کلا از اول برای مو می ...

برای پوست عالیه   پوست صورت به مرور جوانسازی می کنه!!

اا یعنی کف سر میزنین؟بعد خون میاد؟رشد و رو تقویت میکنه؟نمیدونستم برای مو هم میشه استفاده کرد

برای مو باید از سوزن نانو استفاده کنی!!!

2706