2737
2739

من چون خودم چرخ گوشت ندارم میخام یک کیلو نخودو خیس کنم بعدبدم خواهرم چرخ کنه و بزارم فریزر کم کم استفاده کنم.

میشه فریزکرد؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره میشه هم خام فریز کنی هم میتونی نیمه سرخش کنی مثل آماده های بیرون که تو بسته بندین بعد موقع مصرف هم کاملتر سرخش میکنی هم داغ میشه و نمیسوزه

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2738
بله من خودمم همیشه ی کیلو میزارم دو روز خیس بخوره چرخ میکنم با فلفل سبز تازه و هویج می زارم فریز میک ...

هویجم چرخ میکنی؟خوب میشه؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2706