2737
2739
عنوان

خواهرم رسوامون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن تازه اولشه ۱۸ هر روز یه چیز جدید میخاد

بخدا خالی از ذره ای درک و شعور هستن منکه بعضی وقتا میگم بجا مغز معذرت میخام پِهن تو سرشون هست از بس اذیت میکنن همین امشب بابام از دستشون میخواست گریه کنه😔

وقتشه بابات بیاد وسط وقتی جیغ میکشه گوشی رو ندید دو تا بزن تو دهنش ببخشید اعصابم خورد شد😂

کاملا موافقم ، علنا خانوادهامون فرزندسالاری شده، اگه من باشم دوتا با پس دست میزنم توی دهنش بشینه سرجاش

2731

عزیر من بخاطر دوران بلوغ یه سال دیگ صد و هشاد درجه تغییر میکنه. باهاش بیشتر حرف بزن بغلش کن بهش محبت کن براش کتاب بخر رمانای عاشقانه ، باهن برین کافه براش از خاطرات خنده دار نوجوونیت بگو نه نصیحت، بهش بگو که دوستش داری.❤

2738

دیگه وقتشه بابات بفهمه و یه کتک حسابی بخوره.

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

از اول کوتاه اومدین الان اینجوری شده خودتون مقصرین وگرنه همه دخترا تو این سن و سال از کارا دوس دارن اونم دیده بار اول کاریش ندارین تکرار میکنه.باید از در دوستی وارد بشین 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...

عزیزم هیچوقت ب بابات نگو چون ممکنه ناراحتی پیش بیاد تو خونه فقط میتونی بگی سرش تو گوشیه ننیتونه درس بخونه گوشی از مامان ببرتا نتونه ب گوشی دس بزنه نگو دوس پسر نمیدونم چی داره

همسرگلم دنیامی دنیاتم    

نوجوونه و لجبازیاش و خود برتر بینی

از اول واسه هر چیز کوچیکی نباید باهاش دعوا میکردید به بعضی خواسته هاش باید جواب مثبت میدادید تا اونم به خواسته های معقول شما احترام میذاشت

الانم دیر نشده باهاش لجبازی نکنید، به جای اینکه گوشی بهش ندبد طرز درست استفاده کردن از گوشی بهش یاد بدید

شلوار قد هشتاد مگه چه اشکالی داره عوضش عوارض آرایش کردن بهش بگید

و ...

2706