2737
2734

سلام دوستان الان چن جا دیدم که خانوما در مورد اینکه با همسرشون خیلی عادی ان و زندگیشون معمولیه میگفتن...خیلی ناراحت شدم واقعا...بیاین فرصتای قشنگ زندگی رو از هم نگیریم اونم تو این روزا که همسرامون بسختی دارن تلاش میکنن که ما و بچه هامون تو رفاه باشیم شاید این کارها یکم از خسته گیاشونو کمتر کرد

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤

من وقتایی که همسرم سرکاره بهش پیام میدم مثلا میگم خسته نباشی عزیزدلم ، چقد زود دلم برات تنگ شد یا یه همچین چیزایی. البته نه هر روز هر روز که این کارم براش عادی بشه

شوهرم ديوونم هست از الانشم

ميرم🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

از سر کار که میاد یه جوری تنظیم میکنم که کاری نداشته باشم حتما حتما میرم به استقبالش و بوسش میکنم و گاهی هم آویزون میشم از گردنش و ولش نمیکنم 

شوهرم ديوونم هست از الانشم ميرم🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

چه عالی خوشحالم برات. حتما خیلی زن با سیاست و خوبی هستی👌👌👌

گاهی غذاهامو تزئین میکنم سفره خوشگل میچینم یا یه شیرینی خونگی میپزم براش...وقتی از سر کار میاد حتما چای تازه دم دارم براش چون همسر من عاشق چاییه

هر چیزی اندازش خوبه ابراز علاقه نباید بیش از حد باشه چون طرف مقابل بالا میاره از نظر من استارتر جان یه ذره زیاده روی میکنی شوهرت فکر میکنه خیلی سره ازت که آویزونی نمیکم محبت تکن بکن ولی به اندازه

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

اگه دیوونه بشه که دیگه بدردم نمیخوره  

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2706