2733
2734
عنوان

خسته شدم دیگه😥😥

168 بازدید | 8 پست

دیگه ازهمه چی خستم.اززندگیم.ازدنیا.ازاینکه انقدتنهام.خداپدرمادرموبه فاصله دوارده روزازم گرف.خیلی بی پناهم واین وختی بیشترب چشم میادکه باشوهری بحث میکنم.بعضی روزاازهمه متنفرمیشم.اماازشوهرم نه.اونم بااخلاقاش منواززندگی خسته ودلزده میکنه...دیگه واقن موندم

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه ادمیزاد جونش چیه این همه مصیبت ببینه و باز دلخوش باشه خب ادم افسرده و دلمرده میشه ولی بخاطر شادی روح عزیزاتم شده باید به خودت بیای برو مشاوره و ورزش کن و  تا میتونی حال و هوات عوض کن شاید شوهرتم خسته شده که زده به بیخیالی؛خودت به خودت کمک کن

دلخوشم به روزهایی که در راهست 
مگه ادمیزاد جونش چیه این همه مصیبت ببینه و باز دلخوش باشه خب ادم افسرده و دلمرده میشه ولی بخاطر شادی ...

من ازبعدچهلم اونااجازه ندادم ناراحتیاموکسی ببینه حتی شوهرم.همه گفتن عین خیالش نی ولی من تاره عروس بودم.شوهرمم تاره دوماد.نخواستم زندگیش پیش من خراب شه.ولی اون درکم نمیکنه.من فقط محبت ویه همزبون میخوام 

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن
2738
من ازبعدچهلم اونااجازه ندادم ناراحتیاموکسی ببینه حتی شوهرم.همه گفتن عین خیالش نی ولی من تاره عروس بو ...

خب اشتباه کردی ریختی تو خودت الان اینطور از همه چی بریدی منم بعد مرگ‌بابام هی ریختم تو خودم الان ده ساله معده درد عصبی دارم کلا مشاوره هنوز برا ما ایرانیا جا نیفتاده بخدا بعد مرگ هر عزیزی باید بری مشاوره تا انگیزه جدید پیدا کنی برای ادامه ی راه

دلخوشم به روزهایی که در راهست