2733
2739
عنوان

مادرشوخر خسیس من🍆😡

1522 بازدید | 98 پست

بی فرهنگ خسیس...

امروز رفتیم واسه تولد شوهرم و شوهر خواهرشوهرم که چند روز دیگه است و نزدیکه کادو و این چیزا بگیریم...

هم من هم خواهرشوهرم سال دومیه که تولد شوهرم خونمونیم‌..

من بودم و خواهرشوهرم و مادرشوهر عوضیم...

..

سال اول من تم گرفتم شام و همه رو دعوت کردم و کیک و کادو و سوپرایزو این چیزا...امسال هم میخواستم‌ تم هالووین بگیرم...

خواهرشوهرم که سال پیش ترکونده بود دوستای شوهرشم دعوت کرده بود کثیف خانم...

اصلاااا کاری با اون نداره...

خلاصه..رفتیم یه تک پوش دیدیم منظورم لباس تک پوش مردونه اس لباس پاییزی اینا میگن تک پوش...

خوشگل بود واسشون ست خریدیم...بعد رفتیم کیک سفارش دادم..

بعد رفتیم تم تولد مادرشوهرم اونجا گفت:فقط سال اول مفصل میگیرن دیگه نگیرید.دیگه سال های بعد یه کیک و دورهمی اینا...بی همه چیز...گفتم باشه

بعد دیدم خواهرشوهرم رفت تم گرفت...انقدددد زورم اومد بی شعوراااا....

یعنی حالم ازش بهم خورد..گفتم جهنم‌..باز اومدیم خونه...رفتم بالا شوهرم اومد تو یخچال میوه داشتیم از مهمونای دیشبمون مونده بود گفت ببر پایین ما نمیخوریم که خراب میشه...

یعنی حاظرم بگنده بریزم بره ولی به اینا ندم بخورن بی وجدان....

انقد هم جلوی من قربون صدقه شوهرم میره که حالت تهوع میگیره آدم...

یعنی یه آدم بیشعوریه...انگار هر کاری میکنم باید بهش توضیح بدم همیشه ی خدا هم سرش درد میکنه کمرش درد میکنه پاش درد میکنه که بشکنه الهی...دامادشو میبینه شارژ میشه منو میبینه انگار چوب کردن....ش بی شرف....

توروخدا دعا کنید خونه دار بشیم زودتر از اینجا بریم...

..

پسر عموم زن بگیره میخواد بیاد جای ما بشینه..الان نامزده سربازه..فقط دعا کنید خونه نگیره..تازه تز دادن بره بالا رو بسازه عوضیییییی....

توروخدااا دعا کنین...مرسی

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون بادمجون چیه گذاشتی کنار عنوانت 😂😂😂

اون واسه مادرشوهرمه لازمش میشه بی وجدان

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

عزيزم يه نفس عميق بكش من جاي تو باشم شوهرمو تنهايي سوپرايز ميكنم❤️❤️❤️

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2738
چ خوش صحبت

مسخره میکنی؟

2706