2737
2739
عنوان

از مرگ می ترسین؟

139 بازدید | 18 پست

به نظر من خود مرگ ترس نداره بعدش راحتیه 

اما چه جوری مردن آره ...

کاش لااقل موقع مرگ آدم رنج نکشه 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

شاید اونور بهتر باشه

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

نه ازمرگ نمیترسم فقط از این میترسم پسرم بعدمن چی میشه همش میگم خدایاتا اونجایی عمرکنم که بچمه مو ازآب وگل دربیارم الان خیلی کوچولوعه۰😢

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

من یه چند سال نماز قضا از دوران جهالتم دارم تا اونا رو نخوندم خیلی میترسم، چون هم تو قبر و  برزخ اولین سوال نمازه هم قیامت، یکمم وابستگی به اطرافیانم و حتی وسایلم زیاده  تعلقات باعث سخت جون دادن میشه، خدا به دادمون برسه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706