2737
2734

همش کارتون ببینم بچه شم خوراکی بخورم بخابم غذا درست.نکنم.حس میکنم سنم رف بالا دیگ.نمیتونم بجگی.کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من آذر ۴۰ سالم میشه، هم کارتون می‌بینم، هم چیپس و پفک می‌خورم، هم شهربازی میرم، هم شرور بازی می‌کنم 😎😎 جوونی به دله. تو هر سنی که هستی هر کاری که ازش لذت می‌بری انجام بده، مگه چقدر زنده‌ایم؟؟؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
ولي اره حس ميكنم خيلي زود گذشت

تازه کجاشو دیدی، هرچی سن بالاتر میره زودترم میگذره 😕😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
كار مفيدي هم نكردم در زندگيم،برا همين يوقتايي فكر ميكنم هدر دادم سالهامو

خب خیلی کارها میشه کرد ببین شرایطت چجوریع مثلا برو باشگاه برو.کلاس برو مربیگری بگیر و...ی سرگرمی کوچیک ثابت درست کن

خب خیلی کارها میشه کرد ببین شرایطت چجوریع مثلا برو باشگاه برو.کلاس برو مربیگری بگیر و...ی سرگرمی کوچ ...

شرايطشو دارم ولي مشكل از خودمه كه بي ارادم.نامزدمم ميگه يه فكري بكن اينجوري وقتتو هدر نده.باشگاهم يكماه رفتم ول كردم.حالا ديگه بايد واقعا بلند شم از جام

2706