2752
2734
عنوان

شماها تو خونه چجوری لباس راحتی میپوشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2618 بازدید | 114 پست
من باز تی شرتای داداشمو میپوشم😍😆عاشققق تی شرتاشم..گهگاهیم خودم تی شرت ایکس لارج میخرم برا خودم

شماام حس میکنی بیشتر ازداداشت لباساش به شمامیاد؟؟من حس میکنم لباسای همسرم بیشتر به من میاد تاخودش،،خیلی باحاله😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا وقتی بچه ندارین لبای راحت وکمتر پوشیده .دیگه بعد که بچه بزرگ میشه باید پوشیده تر پوشید

زیادی لباس باز پوشیدن ادم عادی میشه 

هرچی زمانی داره 

نمیگم مثلا  پوشیده پوشیده  درحد تیشرت شلوارک  

من بیشتر از لباسای خونه لباس زیر و لباس خواب دارم

لباسای زیرمم حتما ست میگیرم

لباس خونمم شیکترینو میگیرم

سرهمی، تیشرتای خوشگل ،شلوار و شلوارک، تاپهای طرح دارو پولک دوزی شده، لباسای رنگ شاد

شلوار لیای قدیمم پاچه هاشو قیچی میکنم میشه شورت لی کوتاه و قسمت بریدگیشم طرح میدم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
من بیشتر از لباسای خونه لباس زیر و لباس خواب دارم لباسای زیرمم حتما ست میگیرم لباس خونمم شیکترینو ...

در کل چقدر هزینه واسه لباس خریدنت میدی؟

من خیلی خوشبختم ........

خونه خودم که بودم یه چیزیش خوب بوذ تابستون زمستون با تاپ پ شورت بودم رااااحت

الان که خونه بابام هستمو دارم طلاق میگیرم عین پیرزنا پوشیده و با شلوار و فلانو...

انقدم عفونتم زیاد شده از وقتی شلوار اینا میپوشم هوا نمیخوره

اصن نمیتونم با دامن تصورت کنم 😐

انقد دوس دارم دامن كوتاه عروسكي😍😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
زیادی لباس باز پوشیدن ادم عادی میشه  هرچی زمانی داره  نمیگم مثلا  پوشیده پوشیده&nbs ...

من بهجا شلوارک شورت میپوشم یا تونیک بلند باشه همونم نمیپوشم راحت تم یا دامنه بدون لیاس زیر .خلاصه استرس دیده شدن ندارم😅

خدا رو دوست دارم چون دنیامو از اون دارم 😍دوست دارم خدا واسه همه چیز😘
پلیور تو خونه؟! 😨😨😨

نه اونقدر کلفت و کاموایی

منظورم بلیز استین بلنده جنس تریکو

اره زمستون سردم میشه مخصوصا اگه رژیم باشم

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

فک نکنم من هیچوقت بتونم درآینده با همسرم اونقدر مچ باشم که جلوش شورتک یا کلا پیراهن بدون شلواربپوشم  بچه ها کدوماتون قبل از ازدواج با همسرتون عاشق معشوق بودید؟بعد از ازدواج ازش خجالت نمیکشیدید؟

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2706