2752
2734
عنوان

دارم بعداز۱۰سال درس میخونم واسه کنکورچیکارکنم ریاضیم قوی بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 58 پست
بازم عالیه.. خوب پیشرفتی داشتی.. خوبه در عوض کناره بچه هات بودی. شوهره منم مهندسه شکر خدا رزومه اش ه ...

ان شالله موفق باشین هر دوتاتون.

من غیر از کار توی دانشگاه،شرکت تعاونی داشتم و پیمانکار هم هستم

ان شالله موفق باشین هر دوتاتون. من غیر از کار توی دانشگاه،شرکت تعاونی داشتم و پیمانکار هم هستم

کارتون سخته. شوهرم تا همین الان داره با تلفن حرف میزنه واسه پروژه جدید. بعضی وقتا کلافه میشم ولی فکرشو ک میکنم میبینم خیلی زحمت میکشه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارتون سخته. شوهرم تا همین الان داره با تلفن حرف میزنه واسه پروژه جدید. بعضی وقتا کلافه میشم ولی فکر ...

اره خیلی سخت،اعصاب خوردی زیاد داره 

بعداز ۸ سال هنوز شهرداری با ما تسویه نکرده

امسال رفتیم دادگاه

2731
افررررین.. پس اسمت خوب خودشو بین مهندسا معرفی  کرده 👌...

اره ولی مهم الانه که مامان و خونه دار هستم و از استانمون اومدم بیرون ،و تهران هستم

چون محل کار همسرم تهرانه

یه عقیده مزخرفی دارم من

به نظر من که میدونم اشتباهه،غرور مرد زندگیمو نمیشکنم که بگم تو بیکار بمون تا من توی کارم پیشرفت کنم شرایط هم طوری نبود که همسرم با من همکار بشه

مجبور شدم کارمو رها کنم و بیام تهران

سخته،خونه مثل قفسه،واسه همین از بیکاری دوباره دارم درس میخونم

ببخشید خیلی حرف زدم عذر میخوام🌹

[QUOTE=108389052]نه عزیزم 🌹🌹 خب چرا تهران کار نمیکنی؟ [/QUOTE

شرکتم تعاونیه و واسه یکی از استانهای شمالی،باید ببینم اصلا میشه شرکت تعاونی رو منتقل کرد حتما دوباره باید روزنامه بزنم و یه دفتر توی تهران بگیرم که با دوتا بچه برام سخته

ولی وقتی خونمو اوردم تهران،توی یکی از بهترین دانشگاههای تهران به عنوان مهندس ارشد کار کردم اما متاسفانه بخاطر شرایط پسر بزرگم که کولیک خیلی شدید داشت نتونستم برگردم 

تیر ماه قرار بود برگردم اما بعد از یکسال دوباره باردار شدم

ناخواسته،اما نگهش داشتم و الان دوتا پسر کوچیک شیر به شیره دارم،و دوباره میخوام درس بخونم😊