2752
2734
عنوان

دارم بعداز۱۰سال درس میخونم واسه کنکورچیکارکنم ریاضیم قوی بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 58 پست

دخترا بعد این همه سال خوبه ک درس میخونید. اما بفکره اینکه حتما ی رشته ای ک حتما دکتر بشید یا پرستاری و از زندگی بیفتید.. درس خوندن میتونه بالا بردن علم باشه و آگاهی. من خودم بعد از ده سال میخام بخونم تجربی بودم ولی میخام رسته عوض کنم انسانی. میخام اقتصاد بخونم  چون علاقه پیدا کردم و اینکه شوهرم همیشه سره کاره و تنهام.. ولی دلیلم بالا بردن اطلاعاتمه.چون زندگیم واسم خیلی مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

واقعا با دو تا بچه نمیشه پزشکی دندون یا دارو خوند مثل بقبه رشته ها نیستن هم درس سخته هم کلاس زیاد دارن ما خودمون تا پنجشنبه کلاس داریم پنجشنبه ها هم کاراموزی و کار پایان نامه و... هزار تا مشکل دگ

دخترا بعد این همه سال خوبه ک درس میخونید. اما بفکره اینکه حتما ی رشته ای ک حتما دکتر بشید یا پرستاری ...

منم مهندسم ،رزومه خوبی دارم خیلی عالی

جاهایی که کار کردم نامبر وان بود 

توی بهترین دانشگاهها

اما

۵ ساله بخاطر بچه هام خونه هستم

گفتم تا از اب و گل دربیان درس بخونم

پرستاری رو هم دوس دارم

۲۶

من 30 و دیپلم تجربی خوشبختم 

خیلی دلم پیشرفت و تحصیل میخوادولی با وجود بچه دو سال و نیمه ونداشتن کسی که نگهش داره یا هزینه مهد خیلی ناامیدم 😢امیدوارم شما موفق بشی

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
منم مهندسم ،رزومه خوبی دارم خیلی عالی جاهایی که کار کردم نامبر وان بود  توی بهترین دانشگاهها ...

بازم عالیه.. خوب پیشرفتی داشتی.. خوبه در عوض کناره بچه هات بودی. شوهره منم مهندسه شکر خدا رزومه اش هم ماشالله عالیه. پروژه های بزرگی داشته الانم داره میره واسه تدریس دانشگاه در کناره کار. واسه همین گفتم برم درس بخونم. 

2706