2737
2739
عنوان

دلم‌گرفته

92 بازدید | 11 پست

کاش میشد همه چی همه چی یه جوری تموم میشد  کاش انسانها و این مشکلات و این همه سگ دو زدن و گریه و اشک و خنده نبود چی میخاستیم ب دنیا اومدیم ....کاش زندگی وجود نداشت 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

دنیا محل گذره غصه شو نخور که از کفت رفته

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقن بعضی وقتا منم به ذهنم میاد چقدر چرته زندگی آخر نداره آخرش مرگه

ترسناک تر اینه ک بمیریمو تو یه جسم دیگه متولد بشیم کاش این بگذره و تموم بشه 

2738
سلام،،بعضی مشکلات الان مشکلن،ولی زمان که بگذره یه مشت خاطره بیشترنیستن،،یه موقع میشه،،مشکل بزرگ نیست ...

درسته اما ادم گاهی مواقع احساس میکنه  واقعا بود و نبودش ب چه درد میخوره پس ای کاش نبود  ای کاش ازمون سوال میشد دوس دارین این دنیا رو یا ن دوس دارین واردش بشین 

درسته اما ادم گاهی مواقع احساس میکنه  واقعا بود و نبودش ب چه درد میخوره پس ای کاش نبود &n ...

شما تا بحال گل کاشتین یا یک نهال،،،بودش برای چی مهمه،،،برای ثمرش،،سایش،،،ما ادمها هم همینجوریم،،،

خداحافظ.....🙌🙌
شما تا بحال گل کاشتین یا یک نهال،،،بودش برای چی مهمه،،،برای ثمرش،،سایش،،،ما ادمها هم همینجوریم،،،

کاش من نبودم ...دلم ب اندازه شب سیاهه