2733
2734

سلام 

همه ش 20 سالمه... دلم خیلی گرفته. به هر چیزی فک میکنم تا حالم خوب شه بدتر میشم... به بیکاری.. به فشار اقتصادی... به آواره شدن جوونای فامیلمون برای کار توی تهران... یادش بخیر قدیما شب نشینی شبای پاییز چه صفایی داشت ولی الان همه دو شیفت سر کار همه مهاجرت کردن... خیلی خونه هامون سوت و کوره... هیچ امیدی به آینده ندارم... قبلنا به ازدواج و بچه و کار و اینا فک میکردم قند تو دلم آب میشد ولی وقتی دورو برمو خوب نگا میکنم بدجور میخوره تو ذوقم پسرای فامیل اکثرا مرز 33 و رد کردن ولی هم چنان زیر فشار دست و پا میزنن. بچه ها دلم خیلی گرفته... هیچ دلخوشی ندارم. احساس افسردگی میکنم.... ای کاش میشد مام مهاجرت کنیم 😔

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه ایرانیها پوست کلفت شدن همه شهرا همینه رفت وامد ورافتاده

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2731
تو بیست سالگی پیر شدی عزیزم

وقتی دختر عمومی مادرم میبینم اون ور آب چقد خوشحالن دلم میگیره 

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
2738
وقتی دختر عمومی مادرم میبینم اون ور آب چقد خوشحالن دلم میگیره 

خب دیگه چاره چیه از خوشحالی اونا باید خوشحال بود لااقل

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
خب دیگه چاره چیه از خوشحالی اونا باید خوشحال بود لااقل

از خوشحالی اونا ناراحت نیستم از این که اونا با مدرک دیپلم و کار توی رستوران و کافه دارن خوش میگذرونن و ما با مدرک های بالا باید تا آخر ماه دو دوتا چهار تا بکنیم ناراحتم بهشون غبطه میخورم

از خوشحالی اونا ناراحت نیستم از این که اونا با مدرک دیپلم و کار توی رستوران و کافه دارن خوش میگذرونن ...

خب شرایط مام این جوریه یا باید رفت اون ور ویا باید سوخت وساخت

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....

وای من یه گروه دارم مال بچه های هم دوره و همبازی و همسایه ۳۰ سال پیشه . اون موقع همه ۶ تا ۱۲ ساله بودیم . الان ۳۰ تا ۴۲ سال پسر دخترای اون زمان مرد و زنای الان 

که بچه هامون همسن و سال اون زمانای ما هستن 

امروز که کلیپ از تفریح اون زمانو گذاشت یه نفر .از صبح تا ظهر همه اشک میریختن و حسرت میخوردن 

مرد و زن همه حسرت اون زمانو میخوردن

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

منم دلم واسه جونهای مجردمیسوزه واقعا چطورمیتونم بااین اوضاع زندگی بسازن،اما بازبه خودم امیدمیدم وبه خداتوکل میکنم میگم خدا بزرگه وبخشنده ست وبه فکرهمه ی بنده هاشه

2706