2737
2734

ته این تاپیک گیس و گیس کشی به هیج جا هم نخاهید رسید .من تخممو میخورم و تماشا میکنم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا هیچی تون با هیچی تون نمیخونه؟!

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2728
عجب!! داره میگه سگ واسه خودم نیست! بازم میگید سگ و نماز؟؟؟ نظرتون چیه دیگه نماز  نخونه؟!!!

والا دیگه خسته شدم. هرجای خونه نگاه میکنی پر موی سگه. حتی گوله گوله چسبیدن به فرش.

2740
برای اینکه خود خدا فرموده.وقتی جلوی خالق به نماز می ایستید،باید با لباس و بدن پاک و طاهر و طیب بایست ...

ببخشید عزیزم ولی ب نظر من مسخرس....

حیوون رو خدا آفریده و نجس بودن هم برام بی معنیه

سگ و خوک نجس هستن کلا 

گربه نه یعنی اگر.گربه خیس بیاد تو خونت نجس نمیشه ولی سگ.نجس میکنه 

فک میکنم موی سگ هم نجس باشه

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
من مو رو با دستم گرفتم چسبوندم به موکت رفتم اونور تر دوباره نماز خوندم. درسته؟

نمازتون رو دوباره بخونید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ببخشید عزیزم ولی ب نظر من مسخرس.... حیوون رو خدا آفریده و نجس بودن هم برام بی معنیه

خب شما عاقلتر از خدایید.خوشبحال شما.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....