2737
2739

عسل رو با زاج سفید و روغن زیتون رو با اپلیکاتور هر شب داخل واژن تزریق میکنید و یه پد میذارید تا صبح تا چند شب کیا انجام دادن تجربشو دارن بگن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من فقط واژینال عسل طبیعی استفاده کردم.معجزه کرد

پس میگن عسل میسوزونه؟

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
پس میگن عسل میسوزونه؟

میگن چسبندگی میاره و فلان

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
چه جوری میشه یکم توضیح بدید

عسل طبیعی گیر بیار,ازصافی ردش کن و بریز تو اپلیکاتور,شب قبل خواب پاهاتو بده بالا و وارد واژنت کن هغته ای ۳ بار...عنبر نسارا وخاکشیرم یک روز درمیان دود کن.خیلی خوبه

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
چی شد مگه؟؟؟؟

عفونت رحمی ک فریز نتونست از بین ببره,بااین روش ازبین بردم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
عسل طبیعی گیر بیار,ازصافی ردش کن و بریز تو اپلیکاتور,شب قبل خواب پاهاتو بده بالا و وارد واژنت کن هغت ...

منم از عنبر نسارا خیلی اثر دیدم.شما خاکشیرم دود میدی؟

عسل طبیعی گیر بیار,ازصافی ردش کن و بریز تو اپلیکاتور,شب قبل خواب پاهاتو بده بالا و وارد واژنت کن هغت ...

خاکشیر رو بخوریم یا دود کنیم

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
منم از عنبر نسارا خیلی اثر دیدم.شما خاکشیرم دود میدی؟

آره خاکشیر استفاده کن,سقز کوهیم از عطاری بگیر بنداز قاطی موادت

خاکشیر رو بخوریم یا دود کنیم

هم بخور هم دود کن با عنبر نسارا,واسه عفونت

2706