2733
2734
عنوان

شوهررررم

442 بازدید | 49 پست

بچه ها منو شوهرم داشتیم درمورده بعضی چیزا حرف میزدیم بد یهوویی بحثمون اومدسره اینکه هرکی فقط خونواده ش براش مهمه..مثلا منظورش این بود ک برادر و خاهرای من اینا ها واسش مهم نیس.فقط خانواده خودش بدبرگشت ب منم گفتم درسته مگه نه؟؟من خیلی ناراحت شدم شمابودین ناراحت میشدین یا من حساسم؟؟؟

توم میگیفتی درسته عزیزم مثل من منم همینطورممممم  

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اگه خانواده شوهرت برات مهمن باید ناراحت بشی اگه مهم نیستن برات خوب مثل همین و ناراحتی نداره

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

همه همینطورن.هرکی بگه نیست دروغ گفته

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

نه واقعیت اینه ک شما حسی ک ب داداشت و ابجیات داری ب خواهر شوهر و برادر شوهرت نداری هر چقدرم صمیمی باشید چون هم خون نیستین پیوند فاطفی ضعیف تری دارید نسبتا ب خانواده خودتون.پس همسرتون درست گفتن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ازقدیم گفتن جیگر واسه جیگرمیسوزه دیگر واسه دیگر نمیسوزه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2706