2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون ....

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اذیتم میکنه نمیذاره بعد جایی که دوست دارم برم محدودم میکنه از این طریق اگه چیزی که میگه نه بیارم ...

چقدر بد واقعا؛متاسفم که اینارو میشنوم چرا جامعه اینطوری شده مردا به چه خقی با زناشون اینطوری رفتار میکنن؟نمیگن روح زن لطیفه و نیاز به محبت داره 

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥
2731

شوهر من ۱۴ روز در ماه جای دیگه سرکار هست تو اون ۱۴ روز یک بار مادرش بهم زنگ میزنه بعدم که شوهرم میاد دیگه با خودش در تماسه. وقتیم شوهرم نیست خونه شون نمیرم کسی هم مجبورم نمیکنه برم. فقط مادرشوهرم اگر دورهمی با همکاراش داشته باشه زنگ میزنه منم برم تو جمعشون همین.

2738

میرفتم به روی نازنین خودمم نمیوردم مثل همیشه برخورد میکردم وبا احترام .

اگه ام گفتن نیومدی. بگو کم سعادتیم بود کار پیش میومد واینا ما همیشه مزاحمتونیم واز این داستانا 

میرفتم به روی نازنین خودمم نمیوردم مثل همیشه برخورد میکردم وبا احترام . اگه ام گفتن نیومدی. بگو کم ...

بهشون گفتم که کار داشتم واقعا هم گرفتار بودم بعد مادر شوهرم میگع باید حتما سر قبرمون بیای

بهشون گفتم که کار داشتم واقعا هم گرفتار بودم بعد مادر شوهرم میگع باید حتما سر قبرمون بیای

توام میگفتی دوراز جونتون این حرفا چیه .

سعی میکنم بیشتر مزاحمتون بشم. 

هفته ای یه بار یا دوبار برو سر بزن . 

دهن به دهنش نزار نظرم . 

خیلی از حرفش ناراحت شدم چند روز قبلش بهم گقتن که بیا کتابخونه رو مرتب کن منم به شوخی گفتم که چرا کار گر نمیگیرید کتابخونه رو مرتب کنه همین .بعد که رفتم میگن ترسیدی که بیای و کتلب خونه رو مرتب کنی برای همین نیومدی

خدااااا     از دست این قوم شوهر 

2706