2737
2739
واقعا😲 چقدر شل فکر کن شوهرت میشد دیگه پرت و پرت میرید تو خونه😐

وایییی خدا دلتو شاد کنه خیلی خندیدم

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
والااا تازه از کولر خونمونم ایراد گرفت . میگفت جواب مثبت بده من میام خونتو درست میکنم. من بهش گفتم ت ...

ميگفتي تو بهت فشار نيومده ايني وارد مسؤليت شي كه ريدي🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والااا تازه از کولر خونمونم ایراد گرفت . میگفت جواب مثبت بده من میام خونتو درست میکنم. من بهش گفتم ت ...

حتما بوش مونده تو اتاق توقع داشته باد کولر هوا رو مطبوع کنه😅😅

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
2731

اصلااا خیلییییی خیلییییی بعدشم که بهش جواب منفی دادم گفت تو خیر از زندگیت نمیبیبی😐😐😐😐😣

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2740

البتههه اینم بگمااا اهش منو گرفت شوشو از اوننننن گوزووهاااس.  یه موقع میره دست شویی دلم واسه سنگ توالتمون میسوزه😣😣😣

چندسال پیش یه همسایه داشتیم،مَرده چااق بود تو حیاط داشت چوب اَره میکرد یهو ازش در رفت دوووووووود صدا داد،یواش اره رو گذاشت زمین جیم شد رفت توخونه😫

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

گفتین بیز یاد بازرگانان ایران زمین افتادم😂😂😂😂

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
ميگفتي تو بهت فشار نيومده ايني وارد مسؤليت شي كه ريدي🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدا نکشت دختررر بلند خندیدم یهویی😂😂😂😂

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
البتههه اینم بگمااا اهش منو گرفت شوشو از اوننننن گوزووهاااس.  یه موقع میره دست شویی دلم واسه سن ...

بابا ساكت شين من دارم جر ميخورم 🤦‍♀️🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اصلااا خیلییییی خیلییییی بعدشم که بهش جواب منفی دادم گفت تو خیر از زندگیت نمیبیبی😐😐😐😐😣

میزدی تو دهنش مرتیکه گوزو رو خودش خیر نبینه که میره خونه مردوم میگوزه و میذاره گردن سرامیکای بدبخت😂

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
2706