2737
2734
عنوان

شوهرم حرف دلشو زد...

1090 بازدید | 75 پست

امروز داشتم با تلفن باهاش حرف ميزدم بعد حرف مامانش شد بهش گفتم كارايي ك اون كرده من بكنمم رفتارت همونجوريه ك با ايشونه؟؟گف نه گفتم چرا؟گف تو زنمي اون مادرمه گفتم فرقش چيه گفت اون منو زاييده تو چي ؟؟؟

موندم چي جواب بدم

حالم خيلي گرفت بنظرم حرف دلشو گف ك هرچي ام باشه از من ميگذره ولي از مامانش ك انقد بلا سرش اورده نه..

اومد خونه مطمينم بحثشو پيش مياره چي بگم ك بفهمه حرفش درست نبود!

مگه ادم فقط ب هركي زاييده اونو احترام ميزاره؟؟؟

توروخدا بگين چي بگم بهش

جرئت متفاوت بودن رو داشته باش اين دنيا پره از آدمهاى معمولى...!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی نگو عزیزم .بیخود کش نده موضوع رو که چند روز اوقات تلخی بشه تو خونه ... ولی مردی که از مادرش راحت بگذره از زنش راحتتر میگذره ..پس همسرت مرد بدی نیست فقط بلد نبوده قشنگ توضیح بده ..بچسب به زندگیت خواهر .ول کن حرفهای صد من یه غاز رو

2728

هیچ چی نگو

بعدا تو یه کاری بین مادرت و  مادرشوهرت فرق بذار

وقتی گفت چرا اون وقت عین جمله ی خودش رو تحویلش بده

بگو مادرم من رو زاییده مادر تو چی؟؟؟

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
چیزی نگو عزیزم .بیخود کش نده موضوع رو که چند روز اوقات تلخی بشه تو خونه ... ولی مردی که از مادرش راح ...

من نميخام اوقات تلخي كنم ولي اينجوري ام نميخام تو ذهنش جا بيفته 

اصلا بزرگترین اشتباه اینه که مادرش خودت مقایسه کنی من نمیدونم چندوقت ازدواج کردی من هم تازه ازدواج کرده بودم همه اش خودم مقایسه میکردم با مادرهمسرم الان که ۳۰سال از ازدواجم گذشته متوجه شدم کارم اشتباه بوده 

2738
هیچ چی نگو بعدا تو یه کاری بین مادرت و  مادرشوهرت فرق بذار وقتی گفت چرا اون وقت عین جمله ی خو ...

واقعا ك ما زنها بخدا عقلمون كمه حالا ن واضح ولي انقد پيش اومده ك ترجيهم اون بوده ن خانوادم ...

حرفش منطقی بوده ..چرا سعی میکنی خانوادشو تخریب کنی آخه ؟؟؟خیلی واضحه که جایگاه مادر و همسر فرق داره ...

اصلا بخثم تخريب نبود خيلي ام با شوخي خنده داشيم حرف ميزديم

هیشوخ بحثو ب سمت و سویی هدایت نکن ک مجبور باشه بین تو و مادرش یکیو انتخاب کنه قطعا حداقل اون لحظه تو کلام پشت مادرشو خالی نمیکنه

این حرفا جز تنش و ناراحتی برای شوهرت و رنجش برا تو نتیجه ای نداره

اگر شوهرت قابل اتکا باشه توی عمل توی هر شرایطی تنهات نمیذاره ب این حرفا و واکنشای لحظه ای نیس

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
حرفش منطقی بوده ..چرا سعی میکنی خانوادشو تخریب کنی آخه ؟؟؟خیلی واضحه که جایگاه مادر و همسر فرق داره ...

حرف شما درسته

هرکی جای خودش

ولی بنظرت درسته که یه مرد با این جملات همسرش رو خورد کنه؟؟

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا

کلا سوالت اشتباه بوده 

یکم صبر و سکوت کن ، جبران میکنه 

دیگه موضوع رو پیش نکش

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
حرف شما درسته هرکی جای خودش ولی بنظرت درسته که یه مرد با این جملات همسرش رو خورد کنه؟؟

واقعا حرفم همينه ي حس بدي دارم انگار ك خيلي بي ارزشم 

اصلا بخثم تخريب نبود خيلي ام با شوخي خنده داشيم حرف ميزديم

عزیزم ..هرگز حتی به شوخی وارد حریم و خط قرمزهای هم نشید ...شوخی شوخی جدی میشه و بعدم اتفاقل تو شوخی حس بدتری منتقل میشل

2706