2737
2739
ذَلِكُمْ بِأَنَّهُ إِذَا دُعِيَ اللَّهُ وَحْدَهُ كَفَرْتُمْ وَإِنْ يُشْرَكْ بِهِ تُؤْمِنُوا فَالْحُكْمُ لِلَّهِ الْعَلِيِّ الْكَبِيرِ ﴿۱۲﴾
اين [كيفر] از آن روى براى شماست كه چون خدا به تنهايى خوانده مى ‏شد كفر مى ‏ورزيديد و چون به او شرك آورده مى ‏شد آن را باور میکرديد پس [امروز] فرمان از آن خداى والاى بزرگ است (۱۲)

وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ إِنَّ الَّذِينَ يَسْتَكْبِرُونَ عَنْ عِبَادَتِي سَيَدْخُلُونَ جَهَنَّمَ دَاخِرِينَ ﴿۶۰﴾
و پروردگارتان فرمود مرا بخوانيد تا شما را اجابت كنم در حقيقت كسانى كه از پرستش من كبر مى ‏ورزند به زودى خوار در دوزخ درمى ‏آيند (۶۰) سوره غافر 

در این دنیا ما از هرچیزی کمک بخوایم به انرژی های اون وصل میشیم 

اگر موجود. باشه ک از خودش چیزی نداره و قدرتی هم داشته باشه ازآنه خداوند 

اگه از خدا بخایم به قدرت و ارامش بی انتها وصل میشیم 

چه بسا از فرقه های دیگه که حتی به طور مثال گاو پرست هم باشن به خواسته هاشون میرسن اماااا،،،

ایا سرویس دهی به اونها مانند سرویس دهی به مومنانه خداوند ؟؟ به اونا داده میشه اما با رنج با مشقت با سختی توأم با عذاب 

حتی اگه استجابت طول بکشه مطمعن باشین در بهترین زمان اتفاق میفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728