2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چلسی

نارسیس

ویکند

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

من  بجز

بلو لیدی

رمی

شالیز

چیفون

کوکو شنل

هیچی استفاده نمی کنم.

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂

عطر جیبی الا #کاپیتان بلک هر چند قدیمی هم باشه. من خوشم میاد برا وقتی هوا سرده خوبه چون شیرینه

اسپری اکات پرستیژ هم شنیدم خوبه هنوز نگرفتم

اسپری بدن هم فعلا رکسونا

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌

من همیشه کول.واتر ابی,میگیرم یا اسپرت یا جنیفر 

اما مهمه از کجا میخری اصلش گیرت بیاد,خیلی خوش,بو هستن این عطر ها اخه خودم چند,بار دادم دوستم بخره خیلی,بد,بو بودن   

واینکه اون عطر فروشه از رقیق کننده استفاده نکنه 

2706