2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما یه سوال....تو دوران شیردهی میشه باردار شد؟

اره عزیزم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2728
سلام دوست عزیز من رفتم آزمایش دادم مثبت بودم...  ان شالله شما هم مثبت باشی..

من چقدر خوشحال شدم😍

من ماه قبل ۲۰پریود شدم

این ماه هنوز نشدم نمیدونم بی بی بزنم نزنم..

خریدم ولی اصلا دلم نمیره به بی بی زدن...

آخه این ماه دوبار سرماخوردم کلی آمپول ودارو..کلی پیاده روی داشتم اقدامم جدی نبود..

راستی وقتی آزمایش گفته بارداری صد درصد بارداری مطمئن باش😍واسه منم دعا کن

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
اره عزیزم

اخه میگن اگه شیرت خوب باشه تخمک خود به خود متلاشی میشه ۳ ماهه در تلاشم...

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
من چقدر خوشحال شدم😍 من ماه قبل ۲۰پریود شدم این ماه هنوز نشدم نمیدونم بی بی بزنم نزنم.. خریدم ولی ...

ان شالله.... 

ممنونم... 

بزن ان شالله مثبت میشه... 

حتما خبر بدی... 

اخه میگن اگه شیرت خوب باشه تخمک خود به خود متلاشی میشه ۳ ماهه در تلاشم...

نمیدونم.

فقط اطرافیانم دو مورد دیدم اینطور بوده. اطلاعات بیشتر ندارم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2738
استارتر جان شما بی بی زدی منفی بود ؟ولی رفتی آز دادی مثبت بود ؟؟؟؟

من دو بار بی بی زدم.. دفه اول یه هاله خیلی خیلی کمرنگ افتاد بعد چند روز که دوباره بي بي  زدم هاله یکم پررنگ شد.. بعدشم که آزمایش دادم. 

من دو بار بی بی زدم.. دفه اول یه هاله خیلی خیلی کمرنگ افتاد بعد چند روز که دوباره بي بي  زدم ها ...

مبارکه عزیزم منم پریم ۳روزه عقل افتاده اقدام کردم ماه پیش ولی یه روز قبل موعد تستم منفی بود یه روزم بعد موعد باز منفی بود ولی علائمی شبیه پری دارم تاحالام پری نشدم

مبارکه عزیزم منم پریم ۳روزه عقل افتاده اقدام کردم ماه پیش ولی یه روز قبل موعد تستم منفی بود یه روزم ...

یه هفته ای صبر کن.. بعد بی بی بزن.. .. ان شالله مثبت میشی... 

یعنی ممکنه باردار نباشم؟؟ 🤔🤔🤔

چرا بارداری ٪۱۰۰ من رفتم ازمایشگاه گفتم ازمایش تیتر بارداری میخوام اگر اینو بگی عدد بهت میدن 

من میخواستم ۲ بار تکرار کنم ببینم ۲ برابر میشه عددش؟ که خیالم راحت باشه