2733
2739

بخور سرد برای نوزاد بهتره یا بخور گرم؟

اصلا برای نوزاد تازه متولد شده خوبه یا نه؟؟؟

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر به من گفت بخور سرد بهتره منم شبایی که بخاری روشن باشه شب تا صبح روشن میزارم

اصن بخور سرد برای چی خوبه؟؟؟

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
اصن بخور سرد برای چی خوبه؟؟؟

بخاری هوای خونه رو خشک میکنه دیگه

بعضیا یه ظرف آب میزارن رو بخاری 

بخور گرم وقتی سرما میخوریم خوبه بینی رو باز میکنه

ولی دکتر به من گفت واسه بچه بخور سرد بهتره

صلوات
بخاری هوای خونه رو خشک میکنه دیگه بعضیا یه ظرف آب میزارن رو بخاری  بخور گرم وقتی سرما میخوریم ...

مرسییی

2738

بخور سرد کلاً بهتر از بخور گرمه و از تجمع باکتری ها جلوگیری میکنه

هیچ چیزی توش به غیر از آب نریز و فقط هر چند روز یکبار کامل خودش و مخزنش رو با مایع ظرفشویی بشور و خشک کن 

میزان استفاده و تایمش هم بستگی به خودت و محیط داره من دو یا سه ساعت صبح و دو سه ساعت هم شب بالا سر پسره یک ماه و.نیمم روشن میکنم

اگه بخاری روشن میکنی یا شومینه یا آشپزخونه نزدیک محل خواب بچه ات هست بیشتر روشن کن

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
چند ساعت روزی روشن میکنین؟؟ داخلش اب شیر میریزین؟؟؟ چقد میریزین

همش روشنه 

اگه حال داشته باشم آب جوشیده وگرنه آب شیر

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟