2737
2739
عنوان

بچها دوستم ی گندی زده نمیتونه جمش کنه کمک کنید++

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 43 پست
به دوستت میگی با چه برنامه چک کرده😸😸😸

اره منم موخواااااام

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها پس خطری نیس . پس مشکل فقط بین این دختر وپسره اس. راستشو بگه ک میخواس گوشیو چک کنه😃

دوسم میگ ی مدت گوشیم دس دوس پسرم بود بعضی از شماره های مخاطبین پسره افتاده تو گوشیش

بگه شماره اینم تو گوشیش افتاده  بعد براش اشنا میزده تک زده ببینه کیه از سر کنجکاوی؟خوبه؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2731
اهاع گندیه ک زده دیگ نیمشه جمعش کرد😂فقط پسره ی دنده نباشه با یکم ببخشید حل شد شاید

فقط ی مشکل اگ اون زندایی شماره دوستمو پرینت بگیره چی؟؟؟ دوسم چی کنه 

دوسم میگ ی مدت گوشیم دس دوس پسرم بود بعضی از شماره های مخاطبین پسره افتاده تو گوشیش بگه شماره اینم ...

اره خیلی خوبه چون شماره های دیگ هم بود اینم رو اونا 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2740
فقط ی مشکل اگ اون زندایی شماره دوستمو پرینت بگیره چی؟؟؟ دوسم چی کنه 

خب اون پسره اگ ببخشه دوستتو ب زنداییش میگه دوست من بود ب همین اسونی😐

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
خب اون پسره اگ ببخشه دوستتو ب زنداییش میگه دوست من بود ب همین اسونی😐

بنظرت بگه؟؟ دقیقا چی بگه بگ دوستم براچی زنگیده

بنظرت بگه؟؟ دقیقا چی بگه بگ دوستم براچی زنگیده

خب رابطشون در چ حده

یکی با زنداییش صمییمه همه چی میگع

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕