2737
2734
عنوان

بچها دوستم ی گندی زده نمیتونه جمش کنه کمک کنید++

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 43 پست
خب رابطشون در چ حده یکی با زنداییش صمییمه همه چی میگع

من میگم پسره ب زنداییش بگ گوشیم دست دوستام بوده بعد دیدن دوتا خط بهش اس دادن فک کردن حتما دوس دخترشه میخواستن اذییت و مسخره باز کنن شماره زندایی رو برداشتن

بعد پسره فهمیده اونام دیگ منصرف شدن خوبه؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چند بار زنگ زده چی گفته برن مخابرات حوصله ای دارن  معذرت خواهی کنه بگه گوشی من دستم نبوده ...

پیگیرن میگ اشتباه شده چرا هردو خطمو داری ی خط اشتباه میشه ن دوتا

2728
اره خیلی خوبه چون شماره های دیگ هم بود اینم رو اونا 

من میگم پسره ب زنداییش بگ گوشیم دست دوستام بوده بعد دیدن دوتا خط بهش اس دادن فک کردن حتما دوس دخترشه میخواستن اذییت و مسخره باز کنن شماره زندایی رو برداشتن

بعد پسره فهمیده اونام دیگ منصرف شدن خوبه

دختره گوشی پسره رو چک کرده به شماره ای مشکوک میشه به پسره میگه شماره کیه  در حالیکه زنداییش بو ...

خخخ خدایی اینی ک شما گفتی کجا

اونی ک خودش گف کجا

زمین تا اسمون فرق میکردن

مرسی گلی

بغلِ طُ از جنسِ نرمِ بهشته 🙃💙
2738
[QUOTE=108356886]من میگم پسره ب زنداییش بگ گوشیم دست دوستام بوده بعد دیدن دوتا خط بهش اس دادن فک کرد ...

میترسم زندایی چون صمیمه ب پسره بگ این شماره رو میشناسی اونم ببینه شماره دوس دخترشه؟

من میگم پسره ب زنداییش بگ گوشیم دست دوستام بوده بعد دیدن دوتا خط بهش اس دادن فک کردن حتما دوس دخترشه ...

ارع عالیه

ولی زنداییت صدای دوستتو نشنیده؟

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕