2737
2739
عنوان

یادتونه قدیما خنده دارترین کادوهای عروسی و تولد چی ها بودن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2851 بازدید | 164 پست
آره مام اینجوریه ولی شانسی میبینی نفر اول 50 تومنیه بقیه هم طبق اون پیش میرن بیچاره میشه داماد 10 نف ...

😂😂😂😂

نه برای اینا نفر اول باید بیشترین رو بده. مثلا یه تومن میده و بقیه کمتر میشن. حالا فامیل های دورتر که تازه عروس و داماد هستن 100 تومن و 50 تومن میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو که مردم از خنده     با چنگال هم خط مینداختن تکمییییل

تو دیسای استیل درازا بود مامان من همیشه تو اونا تزئین میکرد 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2742
من تولد هفت سالگیم بهم دوتا سس خوری از اینا که میزارن سر سفره توش آبلیمو یا سس سالاد میریزن کادو داد ...

آخر بردی با جهازت یا نه؟ 

من یه سال المپیاد برنده شدم پارچ و لیوان امپراطوری دادن 

کلا حس امپراطور بهم دست داده بود با اون کادو، مامانم جرات نکرد دست بندازش

آخرش گذاشت تو جهازم  

آنچه دلم خواست نه آن شد...آنچه خدا خواست همان شد
نگو که مردم از خنده     با چنگال هم خط مینداختن تکمییییل

خدایی  چی فکر می کردیممممم😐😞😅

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂

هیچوقت قیافه داداشمو یادم‌نمیره ک‌ دم‌مغازه شیشتا غلط زده بود از اون پتو گلبافتا واسش خریده بودن بعدم‌از ترس من زیر تخت قایمش کرده بودن 🤣🤣🤣قیافش ی جوری بود بنده خدا ذوق داشت ولی باید پنهونش میکرد اخرم رفتن واسه منم خریدن هفته بعد

2740
😂😂😂😂 نه برای اینا نفر اول باید بیشترین رو بده. مثلا یه تومن میده و بقیه کمتر میشن. حالا فامیل ه ...

کلا آدم داشته باشه به عروس داماد کادوی خوب بده اول زندگی کمکه براشون ولی من فامیل خودم اصلا خوب کادو نمیدن فقط مفت خورن فامیل شوهرمم داغونترن 😂

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
تو دیسای استیل درازا بود مامان من همیشه تو اونا تزئین میکرد 

یعنی خاطرات منو داری روایت میکنی کلا

غش کردم از خنده  

اون استیل ها چه کلاسی داشتن یه زمانی

ما لیوان ش هم داشتیم، که شد جایخی

آنچه دلم خواست نه آن شد...آنچه خدا خواست همان شد
کلا آدم داشته باشه به عروس داماد کادوی خوب بده اول زندگی کمکه براشون ولی من فامیل خودم اصلا خوب کادو ...

والله منم از کادوها چیزی ندیدم. همشو پدرشوهرم برداشت. خرج عروسی با شوهرم بود ولی کادوها مال پدرشوهرم

2706