2737
2739
عنوان

این کارم عاقلانس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

191 بازدید | 9 پست

من احساس میکنم نمیتونم از شوهرم جدا شم هر بدی کرد نتونستم پشتوانم ندارم, روزی ۳ ۴ تا متادون مصرف تصمیم گرفتم بیخیال باشم زندگیه خودمو کنم, ۲۴ سالمه هنوز خیلی وقت دارم واسه شاد بودن ولی نشستم هر روز حرص میخورم دارم دیوونه میشم میخوام خودمو بزنم به بیخیالی شوهرم که کاری به من نداره همه جام میزاره برم,هم کار میکنم هم درس میخونم انگار که هم خونمه من شانس ندارم بعد شوهرمم یه ادم مشکل دار میاد سراغم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه آزاری نداره بیخیالش واسه خودت زندگی کن. بعضی ووقات آدم باید بره تو فاز پذیرش ابنجوری راحتتره. منم دوس داشتم اینجوری بودم ولی شوهر من آدم نیس گند میزنه تو کل خانواده اگه باهاش سروکله نزنم

📢📢🔇آقای قاضی میشه یه سند📃بذاریم فکرمون🧠آزاد شه؟؟

خوبه به نظرم،  وقتی خودتو به یه جایی برسونی از نظر درسی و کاری.  بعدشم پشتوانه مالی داشته باشی دیگه لازم نیست شبانه روز حرص بخوری و روزاتو هدر بدی.  تو زندگی خوبی داری حتی اگه شوهرت اونجور که میخواستی نیست.  اما در کنار همه اینا سعی خودتو برا درست شدنش و خوب شدن رابطتون بکن

2738