2733
2739

هفته هشتمم ده روز قبل آزمایش دادم تیروئیدم 3.9 من قبل بارداری آز ندادم امروز رفتم دکتر بهم قرص داد،،میگن کم کاری تیروئید تا قبل سه ماه اثرشومیذاره وباعث رشد ناکافی مغز بچه میشه سرم داره گیج میره خاهشا بگید کسی تو شرایط من بوده بچش سالم باشه

دارو بخوری مشکلی پیش نمیاد گلم بعدشم تیروئیدت بالا ک نی یه کم سر مرزه

یه سوال شما لک لانه گزینی داشتی؟اگ اره چجوری بود؟

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر دوتا  بچه هام تیروئید کم کار داشتم دارو مصرف کردم دوتا پسر سالم گل دارم نگران نباش فقط سز وقت استفاده بکن

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2731
2738

عزیزم من هفته 25یا بیشتر بود فهمیدم تیروییدم کم کاره.

اندازه شما حرص خوردم .

خداروشکر بچم صحیح وسالمه .17ماهشه الان .تازه بهم میگن چقدر این بچه باهوشه.

شما هم نگران نباش .

دارو بخور .ماهی یکبار تست تیروئید بده تا موقع زایمان

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
الان من کم کاری دارم؟چند باشه خوبه؟

کم کاری

چون بارداری باید دارو مصرف کنی تا کمتر از 2/5 بشه از شما خیلی بالا نیست فقط دارو را باید صبح بین ساعت 5 تا 8 بخوری تا نیم ساعت الی یه ساعت بعدش هم صبحانه. نگران نباش با دارو سریع میاد پایین.

التماس دعا

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
دارو بخوری مشکلی پیش نمیاد گلم بعدشم تیروئیدت بالا ک نی یه کم سر مرزه یه سوال شما لک لانه گزینی داش ...

من تا الان لکه های قهوه ای داشتم از دیروز زرد شده شیاف خارجی استفاده میکنم واستراحتم از هفته چهارم

من تا الان لکه های قهوه ای داشتم از دیروز زرد شده شیاف خارجی استفاده میکنم واستراحتم از هفته چهارم

قبلا هم قبل پریودت لک میدیدی یا فقط وقتی باردار شدی لک دیدی؟ببخش زیاد سوال میپرسم شرمندتم

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔
عزیزم من هفته 25یا بیشتر بود فهمیدم تیروییدم کم کاره. اندازه شما حرص خوردم . خداروشکر بچم صحیح وسا ...

شما قبل سه ماه آزمایش ندادین؟شاید مال شما تا سه ماهخوب بوده بعدش اینجور شده،نه؟

2706