2733
2739
عنوان

با شوهر بچه ننم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 47 پست

مادرشو بنشون سرجاش  ،  بگو اینقدر به مازنگ نزن  ماهم میخوایم تنها باشیم    هر روز هرشب اینجایی بیایم ببریمت بیاریمت پسرتو میخواستی چرا زن بش دادی بنشستین کتلرهم 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول مرد باید فضاییی بوجود بیاره قبل ازدواج که خانوادش بفهمند خانمش هیچ فرقی با خودش نداره در احترام لذا ناراحتی خانمش یعنی ناراحتی خودش دوم مرد باید از ایجاد فضای تنش الود جلوگیری کنه بین مادرش و خانم سوم پیش مادرش از خانمش تعریف کنه و بالعکس و در موقعی که تنش ایجاد شد اول باید به جفتشونم بفهمونه در این دعوااشون عرروس ببره یا مادرشوهر درهرحال مرد اون خانم و پسر مادر بازنده هست و نهایتا باید اولوییت هر مردی خانوادش باشه همانطور که اولویت مادرمون شوهرشه و خانوادش

2728

چ مادر شوهری همش میخواد بره بیرون😁

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 

مردتت بچه ننه نیست فقط زیادی مهربانانه در حق مادرش رفتار میکنه کلماتی که استفاده میکنی روی ذهنت اثر میزاره راه حلش اینه میزاشتی برسونه مادرشوهر تو خودتم استقبال میکردی و تو اون لحظه جواب نمیدادی اون موقع موقع بحث نیست جز دعوا چیزی نصیبتان نمیشه و مشکلی حل میشه....صبر میکردی شب تو خلوت تون با مهربانی بهش می‌گفتی مادرت مثل مادرمه شوهرم نداره ولی مرد خوبم منم بههت نیاز دارم مردها زبان منطق و محبت و عشق رو باهم بهتر می‌فهمند تا مجادله

2740
مادرش باید عقلش بکشه که نمیکشه

فرصا عقلش نکشه راه حلش دعواس؟کی تا حالا تو دعوا بین مادرشوهر و عروس یکی برنده شده؟هرکدوم برنده بشن فکر میکنن برنده شدن عملا جز میدان جنگ چیزی نیست هردوشون زخمی میشن

مردتت بچه ننه نیست فقط زیادی مهربانانه در حق مادرش رفتار میکنه کلماتی که استفاده میکنی روی ذهنت اثر ...

عزیزم مادرشوهرم میاد خونه ما میمونه خرشب چون تنهاست اصلا ما تنها نمیشیم بااومدن شوهرم از سرکار میاد خونمون ما وقت خالی واسه صحبت نداریم

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
عزیزم مادرشوهرم میاد خونه ما میمونه خرشب چون تنهاست اصلا ما تنها نمیشیم بااومدن شوهرم از سرکار میاد ...

یعنی صبحانه نهار شام خوابیدن همش با شماست؟مگه داریم؟مگه میشه. ...هیچ وقت تنها نباشین

یعنی صبحانه نهار شام خوابیدن همش با شماست؟مگه داریم؟مگه میشه. ...هیچ وقت تنها نباشین

مثل دوستم یه کاری کن خجالت بکشه برره  مادرزنش یک هفته اومد خونش خونش دید نمیفهمه که بره خونشون هم یکخوابه بود جلو مادرزنش شروع کرد با زنش شوخی کردن و شیطنت مادرزنه هم با حیا بود دید که اوضاع پپسه رفت خونش...شما هم جلوش شوهرتونو میتونی اوضاع رو پس نشون بدی ببوسیش و. ... ببینه اوضاع پرسه بره

اره بخدا شام و صبحانه با ماست شوهرم شش صبح میره شش عصر میاد خونه مادرش هم همون موقع میاد تنهاست میگه میترسم تو خ نه سه ساله اوضاع همینه

اره بخدا شام و صبحانه با ماست شوهرم شش صبح میره شش عصر میاد خونه مادرش هم همون موقع میاد تنهاست میگه ...

خوب حرکت بزن خجالت بکشه برره....ِجلو روش شوهرتو بکش اتاق خواب. ...حیا داشته باشه میره

بارداري چه ربطي ب عقب و جلو نشستن داره خدايي😐🤦🏼‍♀️

چون پاتو نمیتونی دراز کنی عقب باید جمع و جور بشینی بعضی ماشینا عقبشون خیلی کوچیکه 

2706